تاریخ انتشار: ۱۳ ارد ۱۳۹۵

کرمانشاه – ایرنا – معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: کارگروه زنان و خانواده می تواند در برنامه ریزی و توسعه استان نقش مهمی داشته باشد.

‌‌‌‌‌به گزارش “گذارنیوز” :
به گزارش ایرنا؛ روابط عمومی استانداری کرمانشاه روز دوشنبه به نقل از یوسف شاه حسینی اعلام کرد: کارگروه زنان و خانواده باید نگاهی هوشمندانه، جامع و دقیق به مسائل داشته باشد.
وی افزود: برای پرداختن بیشتر به موضوعات خانواده و زنان باید اولویت ها و برنامه های امسال طراحی و پیش بینی شود تا بتوانیم با یک برنامه ریزی منظم به اهداف موردنظر برسیم و همه نیز برای انجام وعملیاتی کردن آن بسیح شویم.
وی با تاکید بر اینکه بحث اقتصاد مقاومتی را نیز باید در حوزه زنان و خانواده وارد کنیم و برای آن یک سرفصل تعیین کنیم گفت: بحث آسیب های اجتماعی بخصوص اعتیاد، طلاق، بی بند و باری و حاشیه نشینی در اولویت برنامه های ملی قرار گرفته و این کارگروه باید بتواند با کار کارشناسی به آنها بپردازد.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: مساله اوقات فراغت نیز از بحث های جدی جامعه است که باید به گونه ای برای آن برنامه ریزی شود که قابلیت اجرایی داشته باشد و امیدوارم به یک پیوستگی وهم افزایی دست یابیم تا بر جامعه تاثیرگذاری لازم را داشته باشیم.
وی در پایان اظهار داشت: آموزش مهارت های زندگی برای تقویت بنیاد خانواده یک ضرورت است و باید بعنوان یک اصل مورد توجه قرار بگیرد.
۸۰۶۶

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس