تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۴

پس از انتقادهای مکرر حسین دهباشی کارگردان مستند انتخاباتی حسن روحانی، وی از سمت خود بعنوان مشاور سازمان و ریاست اداره تاریخ شفاهی سازمان اسناد و کتابخانه ملی برکنار شد

پس از انتقادهای مکرر حسین دهباشی کارگردان مستند انتخاباتی حسن روحانی، وی از سمت خود بعنوان مشاور سازمان و ریاست اداره تاریخ شفاهی سازمان اسناد و کتابخانه ملی برکنار شد.این خبر را حسین دهباشی با انتشار نامه قطع همکاری خود در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد.
گفتنی است امین عارف نیا مدیرکل روابط عمومی کتابخانه ملی پیرامون برکناری حسین دهباشی از ریاست اداره تاریخ شفاهی و مشاور ریاست سازمان اسناد و کتابخانه ملی در گفتگو با فارس اعلام کرد: بحث عدم همکاری مطرح نیست بلکه آقای دهباشی مشاور رئیس سازمان بود و از این پس به عنوان مجری برخی پروژه‌های سازمان طرف قرارداد سازمان کتابخانه ملی است تا برای اجرای برخی پروژه‌ها در حوزه تاریخ شفاهی همکاری کند.
عارف نیا در توضیح بیشتر عنوان کرد: اگر فردی مسئولیت اجرایی نهاد رسمی داشته باشد نمی تواند پیمانکار یا مجری پروژه جاری آن نهاد باشد. از این رو آقای دهباشی از این پس به عنوان مجری پروژه طرف قرارداد معاونت پژوهشی و با توجه به قراردادهای دو طرفه و تفاهم در آن قالب با سازمان همکاری خواهد داشت. عنوان رسمی نخواهد داشت و به عنوان پیمانکار همانند سایرین همکاری خواهد داشت.
حسین دهباشی اخیرا انتقادهای مختلفی را از عملکرد برخی مسئولین دولتی در صفحات خود در شبکه های اجتماعی عنوان کرده بود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس