تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مطالبات مزدی کارگران شرکت فراپتروساز در بندرعباس از تیرماه پرداخت نشده است، این درحالیست که کارفرما این کارگران را به مرخصی اجباری فرستاده است. به گزارش خبرنگار ایلنا، حدود ۶۰ کارگر شرکت فراپتروساز در بندرعباس سه ماه مطالبات مزدی پرداخت نشده؛ دارند. این شرکت پیمانکاری که یکی از زیرشاخه‌های شرکت نفت جی […]

[ad_1]

مطالبات مزدی کارگران شرکت فراپتروساز در بندرعباس از تیرماه پرداخت نشده است، این درحالیست که کارفرما این کارگران را به مرخصی اجباری فرستاده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حدود ۶۰ کارگر شرکت فراپتروساز در بندرعباس سه ماه مطالبات مزدی پرداخت نشده؛ دارند.


این شرکت پیمانکاری که یکی از زیرشاخه‌های شرکت نفت جی است و در اسکله شهید رجایی بندرعباس کار تعمیر و نگهداری مخازن صادراتی نفت را انجام می‌دهد، دستمزد کارگران را از تیرماه پرداخت نکرده‌است.


از قرار معلوم، با خاتمه یک فاز از قرارداد شرکت، کارگران این شرکت از امروز (اول مهرماه) به مرخصی اجباری فرستاده شده‌اند.


این کارگران ضمن نگرانی از این مرخصی اجباری می‌گویند: به ما گفته شده چند روزی به مرخصی بروید و اگر قرار شد کار ادامه داشته باشد، با شما تماس می‌گیریم.


کارگران فرا پتروساز این مرخصی اجباری را به معنای بیکاری می‌دانند و می‌گویند: در روزهای گذشته برای پیگیری مطالبات مزدی خود به کارفرمای مادر یا همان شرکت نفت جی مراجعه کردیم، اما متاسفانه هیچ پاسخی دریافت نکردیم.


از قرار معلوم شرکت فراپتروساز عدم پرداخت صورت وضعیت‌ها توسط کارفرمای مادر را دلیل تاخیر در پرداخت مطالبات مزدی کارگران عنوان کرده است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس