تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کارگاه نقوش هندسی (گره) در معماری ایرانی توسط معاونت پژوهشی فرهنگستان هنربرگزار می‌شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، کارگاه نقوش هندسی (گره) با تدریس محمدعلی بیابانی و مجید حیدری‌دلگرم از پاییز سال جاری در فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.معرفی پیشینه گره‌ها درمیان نقوش تزئینی معماری ایرانی؛ گره‌های کند(در تالیف‌های استادکاران […]

[ad_1]

کارگاه نقوش هندسی (گره) در معماری ایرانی توسط معاونت پژوهشی فرهنگستان هنربرگزار می‌شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، کارگاه نقوش هندسی (گره) با تدریس محمدعلی بیابانی و مجید حیدری‌دلگرم از پاییز سال جاری در فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.
معرفی پیشینه گره‌ها درمیان نقوش تزئینی معماری ایرانی؛ گره‌های کند(در تالیف‌های استادکاران سنتی)؛ گره‌های شل و پیلی (در تالیف‌های استادکاران سنتی)؛ گره‌های دست گردان؛ گره‌های نامتقارن؛‌ گره ‌برای زمینه‌های نامسطح و سه بعدی؛ شاه گره و گره در گره؛ خلاقیت در گره سازی، روش‌های تاریخی و جدید؛ روش‌های ترسیم بر مبنای زیرنقش و تایلینگ؛ منابع و روش‌های تحقیق درباره گره‌ها و وجوه معناشناختی گره‌ها به ترتیب محتوای آموزشی هر جلسه از کارگاه نقوش هندسی در معماری ایرانی است.
کارگاه نقوش هندسی (گره) در معماری ایرانی در دوازده جلسه، روزهای چهارشنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در ساختمان مرکزی فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام و شرکت در این کارگاه به نشانی خیابان ولی‌عصر(عج)، پایین‌تر از چهارراه طالقانی، شماره ۱۵۵۲، مراجعه یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن۶۶۴۹۹۷۷۲ تماس بگیرند.

۵۰۲۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس