تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] کاروان تیم ملی پرثوآ کشورمان جهت حضور در ششمین دوره رقابت‌های جهانی امروز چهارشنبه عازم شهر جاکارتای اندونزی شد. به گزارش گذارنیوز، تیم‌ملی پرثوآ ایران که به مدت یک هفته در کمپ تیم‌های ملی خانه‌کشتی اردوی آمادگی خود را پشت سر گذاشت، پس از پایان اردو و استراحتی‌چند روزه امروز ۱۴ مهرماه عازم جاکارتای […]

[ad_1]

کاروان تیم ملی پرثوآ کشورمان جهت حضور در ششمین دوره رقابت‌های جهانی امروز چهارشنبه عازم شهر جاکارتای اندونزی شد.

به گزارش گذارنیوز، تیم‌ملی پرثوآ ایران که به مدت یک هفته در کمپ تیم‌های ملی خانه‌کشتی اردوی آمادگی خود را پشت سر گذاشت، پس از پایان اردو و استراحتی‌چند روزه امروز ۱۴ مهرماه عازم جاکارتای اندونزی شد.


کاروان تیم ملی پرثوآ کشورمان متشکل از ١۶ ورزشکار( ١١ نفر آقایان و ۵ نفر بانوان) به همراه مربیان و سرپرستان از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) عازم شهر جاکارتا شد.


اسامی تیم ملی پرثوای ایران به شرح زیر است:


آقایان:


نادر شکری، ایمان حاجی پاشا، وحید عظیمی زاده، یزدان سلجوقی، هادی عاقلی، علی خانلرزاده کلائی، فردین رمضانی ملک کلائی، شعبان عابدی، محمد دهقانی، علی عباسی، مهدی عابدی،


 سرمربی: نادر شکری


بانوان:


سیده مریم طالب زاده، مارال کشاورز، نگار شکری، فهیمه کاویانی، سودابه یوسفی چهارده،


سرمربی : سیده مریم طالب زاده


بنابر این گزارش، ورزش پرثوآ از سال ١٣٨٣ در فدراسیون ورزش‌ها‌ی باستانی و از سال ۲۰۱۱ به عنوان یکی از رشته های فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای تعیین شده که با تصمیم وزارت ورزش از سال ۹۲ در فدراسیون ورزش قهرمانی ایران فعالیت می کند و در طول چند سال گذشته مسابقات کشوری در داخل کشور و همچنین دوره های داوری، مربی گری و استاژهای فنی را در داخل کشور انجام داده و با توجه به اینکه این رشته بعنوان رزم ملی و باستانی ایران تلقی می شود، بعنوان رشته ای ایرانی در ششمین دوره مسابقات تافیسا گیم(tafisa game) در جاکارتای اندونزی حضور پیدا می کند و برنامه خودشان را در این مسابقات به اجرا در می آورند.


شایان ذکر است همزمان با این رویداد ورزشی هفتمین مجمع عمومی و مسابقات قهرمانی ورزش های زورخانه ای جهان با حضور کشورهایی از ۵ قاره جهان برگزار خواهد شد.


 گفتنی است این رقابتها از ۱۴ آبان لغایت۲۱ مهرماه جاری به میزبانی جاکارتا اندونزی برگزار می شود


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس