تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] شکی ندارم که این سخت ترین بازی ممکن برای ما در آغاز رقابت ها بود. دوست داشتم قرعه بهتری نصیب مان می شد اما بدشانس بودیم که در گام اول به قدرت برتر گروه خوردیم. در آستانه سفر کاروان قطر به تهران برای بازی با ایران در روز نخست مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ سرمربی […]

[ad_1]

شکی ندارم که این سخت ترین بازی ممکن برای ما در آغاز رقابت ها بود. دوست داشتم قرعه بهتری نصیب مان می شد اما بدشانس بودیم که در گام اول به قدرت برتر گروه خوردیم.

در آستانه سفر کاروان قطر به تهران برای بازی با ایران در روز نخست مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ سرمربی این تیم برای رقیبش خط و نشان کشید.

به گزارش “ورزش سه”، دانیل کارنینیو سرمربی اروگوئه ای قطری ها که با امیدواری فراوان شاگردانش را در این چند ماه برای حضور در مقدماتی جام جهانی آماده کرده در فاصله چند ساعت تا پرواز به سوی تهران در مصاحبه ای با رسانه های این کشور برای ایران و کارلوس کی روش خط و نشان کشید و به طرفداران قطر نوید داد شاگردانش را برای کسب برد به تهران می برد.

کارنینیو در اولین سئوال خبرنگاران قطری گفت:« من برای تمام تیم های حاضر در این گروه احترام قائل هستن به خصوص برای ایران که شک ندارم قوی ترین تیم گروه است اما همین تیم هم مثل سایر تیم ها ضعف هایی دارد که می توان با استفاده از آن به هدف رسید. ما در یک ماه گذشته این ضعف ها را شناسایی و روی آن کار کردیم تا گام اول را محکم برداریم».

 

او در ادامه گفت:«در تمام اردوهایی که داشتیم سعی کردیم بازیکنان را برای مقابله با بزرگان گروه از نظر روحی و روانی آماده کنیم ضمن این که سیاست پنهان کاری در بازی های تدارکاتی رانیز در دستور کار قرار دادیم و در مجموع از عملکردمان در این مدت کاملا راضی هستیم.به نظرم تیم از لحاظ جسمی و فیزیکی شرایط مطلوبی دارد و آماده رسیدن به یک هدف بزرگ است».

سرمربی اروگوئه ای در ادامه به رویارویی با ایران اشاره و تصریح کرد:« شکی ندارم که این سخت ترین بازی ممکن برای ما در آغاز رقابت ها بود. دوست داشتم قرعه بهتری نصیب مان می شد اما بدشانس بودیم که در گام اول به قدرت برتر گروه خوردیم.من در طول یک ماه گذشته سعی کردم ایران را به خوبی آنالیز و اطلاعاتش را در اختیار شاگردانم قرار دهم الان هم با امیدواری به تهران می رویم تا در پی شروع کارمان با یک برد شیرین باشیم. با تمام سختی هایی که وجود دارد اما من و شاگردانم ترسی از مواجه با ایران در تهران نداریم و با اعتماد به نفس بالا آماده این مصاف هستیم».

 

 کارنینیو در پایان گفت:« در این که چه نتیجه ای ممکن است رقم بخورد هیچ کس خبر ندارد اما در فوتبال پیش می آید که تیم قوی تر برنده نمی شود با این حساب ما برای سه امتیاز به تهران می رویم اما قطعا اتفاقات و حوادث این بازی نتیجه را رقم خواهد زد که امیدوارم این اتفاقات به سود قطر تمام شود نه ایران. اعتقاد دارم تیمی که الان ایرانی ها در اختیار دارند بسیار با کیفیت تر از تیم جام ملت های ۲۰۱۵ است از همین رو اشتیاق زیادی برای مصاف با این تیم دارم».

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس