تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از انتشار کارنامه علمی آزمون دکتری تخصصی رشته‌های پزشکی این وزارتخانه خبر داد و گفت: این کارنامه همزمان با نتایج نهایی آزمون فردا دوشنبه ۱۲ مهرماه منتشر می‌شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا دکتر محمدحسین پورکاظمی با اعلام این خبر اظهار کرد: کارنامه داوطلبان آزمون […]

[ad_1]

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از انتشار کارنامه علمی آزمون دکتری تخصصی رشته‌های پزشکی این وزارتخانه خبر داد و گفت: این کارنامه همزمان با نتایج نهایی آزمون فردا دوشنبه ۱۲ مهرماه منتشر می‌شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا دکتر محمدحسین پورکاظمی با اعلام این خبر اظهار کرد: کارنامه داوطلبان آزمون دکتری تخصصی (ph.D) به دلیل اینکه روند مصاحبه علمی پذیرفته‌شدگان آزمون را تحت‌تاثیر قرار ندهد تاکنون منتشر نشده است. در واقع این کارنامه فردا همزمان با نتایج نهایی بر روی سایت سنجش آموزش پزشکی قرار می‌گیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: ۷۰ درصد نمره نهایی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی رشته‌های علوم پزشکی (ph.D) را مصاحبه علمی و ۳۰ درصد این نمره را مصاحبه عملی تشکیل می‌دهد. در واقع داوطلبان این آزمون دو برابر ظرفیت اعلام و برای مصاحبه حضور پیدا کردند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در پایان خاطرنشان کرد: حدود ۲۲۵۰ نفر در آزمون دکتری تخصصی (ph.D) امسال مجاز به انتخاب رشته شدند که در نهایت ۱۲۰۰ نفر پذیرفته خواهند شد.

به گزارش ایسنا، براساس اعلام قبلی وزارت بهداشت قرار بود نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی رشته‌های علوم پزشکی هفته اول اعلام شود که این امکان به دلیل قطع سرورهای وزارت بهداشت به تعویق افتاد.

۱۰۱/۲۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس