تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا از رشت، ظهر امروز کارمندان بانک رفاه کارگران!!!! شعبه خیابان‌امام(ره) شهر رشت به علت رعایت نکردن ساعت بیرون گذاشتن زباله در خیابان، با یادآوری پاک‌بان شهر مواجه می‌شوند که کارمندان این بانک با گستاخی و توهین این کارگر شهرداری و سرپرست پسماند منطقه را مورد ضرب و شتم شدید قرار […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا از رشت، ظهر امروز کارمندان بانک رفاه کارگران!!!! شعبه خیابان‌امام(ره) شهر رشت به علت رعایت نکردن ساعت بیرون گذاشتن زباله در خیابان، با یادآوری پاک‌بان شهر مواجه می‌شوند که کارمندان این بانک با گستاخی و توهین این کارگر شهرداری و سرپرست پسماند منطقه را مورد ضرب و شتم شدید قرار می‌دهند طوری‌که اورژانس آنان را به بیمارستان منتقل کرد.


به راستی باید در وصف کارمندان این بانک‌ که از حقوق‌ همین زحمت‌کشان سرکارند و زندگی خود را می‌گذرانند و به کارگر مظلوم و بی‌دفاع حمله‌ور شده و زیر پای خود لگدمال کردند، چه نوشت؟!


احوالات بانک رفاه کارگران این روزها با دریافت حقوق ماهیانه ۲۳۰ میلیونی مدیرعامل سابق و لگد مال کردن کارگران مظلوم توسط کارمندان یک شعبه‌اش در رشت دیدنی و شنیدنی است که چه زیبا حق کارگران مظلوم را ادا می‌کنند!


سرپرست بانک‌رفاه کارگران گیلان و مدیرعامل بانک‌رفاه کارگران کشور علاوه بر عذرخواهی از مردم رشت و جامعه کارگری استان، باید کارمندان خاطی شعبه خیابان امام(ع) رشت را به نحو مقتضی مجازات کند.


این خبرگزاری براساس وظیفه ذاتی حمایت از حقوق کارگران و سایر رسانه‌های انسان‌دوست تا عذرخواهی مدیران این بانک و برخورد با این کارمندان!!!  که حیثیت تمام کارکنان خدوم و زحمت‌کش بانک را زیر سئوال برده‌اند، از مواضع کارگران مظلوم و پاک‌بانان شهر باران دفاع کرده و تا لحظه به ثمر نشستن مجازات عوامل این اقدام ناپسند به پیگیری‌های خود در سطح ملی و استانی ادامه خواهد داد.


قطعاً از استاندار محترم و نمایندگان مجلس و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسئولان خانه‌کارگر گیلان نیز انتظار می‌رود واکنش مناسبی نسبت به احقاق حقوق کارگران و تکریم جایگاه‌شان معمول دارند.


کارگری


کارگری


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس