تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مریم ریحانی* کارمندان همیشه عضو اصلی هر نهاد و ارگانی هستند که گاهی دیده نمی شوند و در واقع پشت صحنه موفقیتهای ادارات به حساب می آیند که چه بسا نبود هر یک از آن ها کار آن سازمان را لنگ می کند و جای خالیش به وضوح دیده می شود. کارمندان بی ادعای […]

[ad_1]

مریم ریحانی*

کارمندان همیشه عضو اصلی هر نهاد و ارگانی هستند که گاهی دیده نمی شوند و در واقع پشت صحنه موفقیتهای ادارات به حساب می آیند که چه بسا نبود هر یک از آن ها کار آن سازمان را لنگ می کند و جای خالیش به وضوح دیده می شود. کارمندان بی ادعای زحمت کشی که هریک یکی از قطعات پازل پیشرفت آن نهاد شمرده می شوند.
ساعت اداری، نظم، هماهنگی، دستگاه ورود و خروج، واژه های آشنا برای کارمندی که تنها به میز و سیستم و نرم افزار خلاصه نمی شود. کارمند یعنی کوشش، خلاقیت، روح جاری اداره، کارمند یعنی بی ادعا، ساده، بدور از آلایش و سستی، وجدان کاری، مسئولیت پذیری، فکر و ایده ویژگی بارز نسل در تکاپوی هر ارگانی است. و این فکر اشتباه که کارمندی برابر است با سکون و یکنواختی، با وجود کارمندان ایده پرداز اصلاح می شود و جنب و جوش و فعالیت بی وقفه شان، خروش رودخانه وحشی را به یاد می آورد و خط بطلانی است به تصور غلطی که زندگی کاری کارمند نباتی و بی حرکت است که اگر همان کارمندان خدوم و زحمت کش آن نهاد نباشد، پرواضح است کاری از پیش نخواهد رفت که بردباری و دلسوزی کارمند هر مجموعه را بالا می کشد و موفق و پیشرو معرفی می کند و همان کارمندان پشت صحنه و بی ادعا هستند که نبض آرام و جاری هر سازمانی را ضرب می گیرند.
و امروز که روز کارمند است بهانه ایست برای سپاس گفتن به دستان پرتلاش و ذهن های خلاق کارمندان صدیق و پاک دل دانشگاه آزاد.

*مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد واحد شیروان

۲۰۱۰۱

نویسنده: مریم ریحانی*

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس