تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۴

کم کم مربیان لیگ برتر متحد و یک صدا به تعطیلی لیگ اعتراض می کنند.

به گزارش “گذارخبر” تعطیلی های طولانی مدت لیگ برتر برای بازی های تیم ملی صدای مربیان تیم های لیگ برتری را درآورده است. مربیانی که نگران شاگردان خود هستند و همه یک سوال مشترک دارند؛ «بازیکنی که ۵ بار بدنسازی می کند، چه بلایی سرش می آید؟! به خاطر تعطیلی لیگ مجبوریم مدام بازیکنان را به بدنسازی ببریم.»

از فرکی و برانکو گرفته تا فراز و کمالوند و خیلی های دیگر. وقتی صدای این اعتراض به گوش مربیان تیم ملی می رسد آنها جواب می دهند که فیفا دی است و همه تیم های ملی دنیا در اردو هستند. نگاهی به تقویم بازی های لیگ های عربی و همینطور لیگ های شرق آسیا نشان می دهد تعطیلی اکثر لیگ های آسیایی با لیگ ایران یکی است و تفاوت چندانی در تعداد روزها وجود ندارد. به عنوان مثل تیموریان، دژاگه و شجاعی سه لژیونر ایران شاغل در لیگ قطر از همان روزهای ابتدایی شروع اردوی دبی کنار تیم ملی بودند چون لیگ قطر هم تعطیل شد. اما تقویم لیگ های اروپایی با آسیایی تفاوت دارد. اکثر تیم های اروپایی تازه سه یا ۴ روز قبل از شروع بازی هایشان به اردو می روند که این هم دلیل دارد. کروش بارها گفته: «ما آلمان و انگلیس و اسپانیا نیستیم که بازیکنان شان در بالاترین سطح بازی می کنند و نیاز به اردو ندارند. ما ایران هستیم. تیمی که باید به صورت مداوم کار کند.» سال هاست بر سر همین موضوع در فوتبال ایران بحث است و به نظر می رسد این قصه سر درازی دارد.
تا همین چند وقت پیش کسی به تعطیلات لیگ اعتراضی نداشت مگر یکی دو مربی اما امروز صدای اکثر مربیان لیگ درآمده و از تعطیلی های طولانی مدت خسته شده اند. اما مربیان تیم ملی هم نگران آینده هستند و می گویند با توجه به تغییراتی که صورت گرفته، باید اردوها و بازی های بیشتری برگزار کرد تا ایران برای مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی آماده شود. کروش بارها گفته، کوسه ها در مرحله بعد در انتظار ایران هستند. آنچه به نظر می رسد این است که تعامل تنها راه حل برای رفع این مشکل است. نتیجه تساوی در عمان و اردوی طولانی پیش از این بازی که می توانست یک هفته ای باشد ، این اعتراض شدید را برایش به همراه داشته است.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس