تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] با هدف ایجاد اشتغال و فقر زدایی برای شهروندان ساکن درمحله های مرکزی شهرتهران؛ برای نخستین بار مدل کاربردی کار آفرینی در منطقه ۱۱ اجرایی خواهد شد. به گزارش ایسنا، نصراله آبادیان شهردارمنطقه ۱۱ با اعلام این خبر گفت: این طرح مشترک بین معاونت کار آفرینی و توانمندسازی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران و […]

[ad_1]

آبادیان

با هدف ایجاد اشتغال و فقر زدایی برای شهروندان ساکن درمحله های مرکزی شهرتهران؛ برای نخستین بار مدل کاربردی کار آفرینی در منطقه ۱۱ اجرایی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، نصراله آبادیان شهردارمنطقه ۱۱ با اعلام این خبر گفت: این طرح مشترک بین معاونت کار آفرینی و توانمندسازی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران و معاونت فرهنگی و اجتماعی منطقه اجرا می شود و در این طرح به دنبال جذب کار آفرینان ملی و نخبگان هستیم تا بتوانیم از طرح‌ها و ایده‌های آن ها که قابلیت اجرا در منطقه را دارند، استفاده کنیم و به اشتغال صد درصدی دست یابیم.

به گفته شهردار منطقه ۱۱ تاکنون دیدگاه کارآفرینی در منطقه بر نگاه حمایتی استوار بوده و از کسب و کارهای نو پا به ویژه مشاغل خانگی حمایت شده است. از سوی دیگر علاوه بر جذب نخبگان در حال جمع آوری اطلاعات از محله ها هستیم. اطلاعاتی در زمینه شناسایی افراد جویای کار، افراد متقاضی بهره برداری از غرفه های شهرداری و در نهایت افرادی که به فضای کار احتیاج دارند.

آبادیان افزود: در اجرای این طرح محله عباسی به عنوان محله آزمایشی در جمع آوری اطلاعات انتخاب شده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱، وی از اشتغال زایی به عنوان مقصود نهایی این طرح نام برد و گفت: هدف نهایی این طرح، ایجاد اشتغال و فقر زدایی است و با اجرای آن به زودی شاهد تحول چشمگیر در زمینه توانمندسازی شهروندان و ایجاد اشتغال پایدار در منطقه خواهیم بود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس