تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به شروط پیشنهادی دادستان تهران برای اجرای کنسرت ها بر لزوم توجه همه دستگاه ها به قانون تاکید کرد و گفت که اشخاص نباید نسبت به تفسیر قانون اقدام کنند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، غلامرضا کاتب اظهار کرد: مملکت قانون دارد و […]

[ad_1]

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به شروط پیشنهادی دادستان تهران برای اجرای کنسرت ها بر لزوم توجه همه دستگاه ها به قانون تاکید کرد و گفت که اشخاص نباید نسبت به تفسیر قانون اقدام کنند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، غلامرضا کاتب اظهار کرد: مملکت قانون دارد و دادستان نمی تواند ضابطه ای برای کنسرت ها تعیین کند بلکه نیروی انتظامی، وزارت ارشاد و دادستان همه باید به قانون عمل کنند. اگر همه مقید به قانون نباشند نیازی به ارائه چنین راهکاری نیست به هر حال اگر دستگاهی مجوز برگزاری کنسرتی را می دهد باید همه چیز را هم پیش بینی کند.

وی افزود: ما باید به اصل قانون رجوع کنیم افراد نباید قانون را تفسیر به رای کنند اگر هم مشکل یا نقص قانونی وجود دارد دولت لایحه ای بدهد و مجلس هم آن را اصلاح خواهد کرد.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس پایبندی به قانون را عامل وحدت برای رشد و توسعه دانست و یادآور شد: اگر همه به قانون پایبند باشند، کنسرت های مجوزدار طبق قانون باید برگزار شود و کسی اجازه لغو آن را ندارد.

کاتب در پایان تاکید کرد که مسایل حاشیه ای نباید ما را از مشکلات اصلی کشور غافل کند.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس