تاریخ انتشار: ۱۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] اسطوره کاتالان ها معتقد است که بارسلونا یک پله بالاتر از همه تیم های دنیا از جمله رئال مادرید قرار دارد. به گزارش ایسکانیوز، بارسلونا از سال ۲۰۰۹ تیم برتر لالیگا بوده و در ۸ فصل موفق به ۶ قهرمانی در فوتبال اسپانیا شده با این حال هنوز در کسب تعداد عناوین قهرمانی لالیگا […]

[ad_1]

اسطوره کاتالان ها معتقد است که بارسلونا یک پله بالاتر از همه تیم های دنیا از جمله رئال مادرید قرار دارد.

به گزارش ایسکانیوز، بارسلونا از سال ۲۰۰۹ تیم برتر لالیگا بوده و در ۸ فصل موفق به ۶ قهرمانی در فوتبال اسپانیا شده با این حال هنوز در کسب تعداد عناوین قهرمانی لالیگا با رئال فاصله زیادی دارد. این فاصله در کسب قهرمانی اروپا نیز زیاد است و رئال با فاصله نسبت به تیم های دیگر قرار دارد با این حال ژاوی معتقد است که در حال حاضر بارسلونا در فرم فوق العاده ای قرار دارد و یک پله بالاتر از سایر تیم های دنیاست.

او به کادنا سر گفت: بارسا در فرم فوق العاده ای قرار دارد و انتقاداتی که از این تیم می شود نیز به خاطر جنگ بی پایانی است که با رئال دارد. من معتقدم که بارسا یک پله بالاتر از همه تیم های دنیا از جمله رئال قرار دارد. بارسا می تواند ببرد و ببازد اما از نگاه من، زیباترین شکل فوتبال را ارائه می دهد.

ژاوی ادامه داد: در آینده دوست دارم ساختار بارسا مثل بایرن مونیخ شود و بازیکنان قدیمی این تیم اداره اش را به دست بگیرند. پیکه می تواند رئیس باشد، پویول به عنوان مدیر ورزشی و بوسکتس هم مربی.

۶۰۲/۶۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس