تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] شرکت‌های چینی روز به روز وارد حوزه‌های مختلف می‌شوند. شیائومی که تا چند وقت پیش تنها موبایل می‌ساخت، اکنون پهپاد و دوربین عکاسی هم تولید می‌کند و اکنون نوبت به شرکت LeEco رسیده که تا وارد حوزه‌ی ساخت اتومبیل‌های الکتریکی شود. شرکت LeEco هم از جمله سازندگان موبایل در کشور چین به حساب می‌آید که به شکل جدی وارد حوزه‌ساخت […]

[ad_1]

شرکت‌های چینی روز به روز وارد حوزه‌های مختلف می‌شوند. شیائومی که تا چند وقت پیش تنها موبایل می‌ساخت، اکنون پهپاد و دوربین عکاسی هم تولید می‌کند و اکنون نوبت به شرکت LeEco رسیده که تا وارد حوزه‌ی ساخت اتومبیل‌های الکتریکی شود. شرکت LeEco هم از جمله سازندگان موبایل در کشور چین به حساب می‌آید که به شکل جدی وارد حوزه‌ساخت خودروی الکتریکی شده و می‌خواهد خودش را به عنوان رقیب شرکت تسلا معرفی کند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از دیجی کالا، شرکت LeEco به‌تازگی اعلام کرد که توانسته ۱٫۰۸ میلیارد دلار سرمایه‌ برای ساخت اولین خودروی الکتریکی‌اش به دست بیاورد. به نظر می‌رسد که این شرکت با سه شرکت China Minsheng Trust، Legend Holdings Corp و Yingda Capital Management Co شریک شده و سرمایه‌ی موزد نیاز را فراهم کرده است.

در چند وقت گذشته شرکت‌های چینی علاقه‌ی زیادی به ساخت خودروی الکتریکی نشان داده‌اند و به نظر می‌رسد که شرکت LeEco قصد دارد اولین اقدام جدی کشور چین در این حوزه را انجام دهد. از آنجایی که بعضی از شهرهای کشور چین از آلودگی هوای زیادی رنج می‌برند، اتومبیل‌های الکترونیکی به تمیز شدن هوا کمک خواهند کرد. همین موضوع بازار چنین خودروهایی را در کشور چین بسیار ارزشمند کرده است.

احتمالا از مدتی دیگر شاهد خبرهای بیشتری در این‌باره خواهیم بود.

۲۰۱۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس