تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] انتخاب رشته داوطلبان آزمون سراسری سال ۹۵ و نحوه انتخاب رشته با آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، زمان و چگونگی ثبت نام دوره های بدون آزمون کاردانی ، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و همچنین انتخاب رشته […]

[ad_1]

لوگوی دانشگاه آزاد

انتخاب رشته داوطلبان آزمون سراسری سال ۹۵ و نحوه انتخاب رشته با آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، زمان و چگونگی ثبت نام دوره های بدون آزمون کاردانی ، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و همچنین انتخاب رشته داوطلبان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی که در آزمون سراسری سال ۹۵ شرکت کرده اند، متعاقبا اعلام خواهد شد.

متقاضیان انتخاب رشته با آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی منتظر باشند

رئیس مرکز سنجش و پذیرش با اعلام این خبر گفت: داوطلبانی که علاقه مند ادامه تحصیل در رشته های با آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی هستند باید، برای انتخاب رشته در نیمه اول شهریور ماه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org مراجعه کنند.

دکتر بهروز دانشیان در ادامه افزود: متقاضیان انتخاب رشته های با آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی بعد از شرکت در این آزمون که در مورخ ۲۲/۵/۹۵ برگزار می شود، می توانند در شهریور ماه بطور مستقیم در سامانه مذکور انتخاب رشته کنند.

او در پایان گفت: متقاضیان کلیه رشته های بدون آزمون مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی نیز می توانند در زمان مقرر برای ثبت نام به سامانه www.azmoon.org مراجعه کنند.»

۲۰۱۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس