تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عصر ایران-  شرکت مدیران خودرو به خاطر استقبال از شاسی بلند جدید خود، شرایط ویژه فروش این خودرو را اعلام کرد. شرکت مدیران خودرو در بخشنامه جدید خود قیمت نقدی تیگو۵ اکسلنت را ۹۷۴ میلیون ۴۶۸ هزار ریال را اعلام کرده و در ادامه مدل های مختلف این خودرو را در طرح های گوناگون […]

[ad_1]

عصر ایران-  شرکت مدیران خودرو به خاطر استقبال از شاسی بلند جدید خود، شرایط ویژه فروش این خودرو را اعلام کرد.

شرکت مدیران خودرو در بخشنامه جدید خود قیمت نقدی تیگو۵ اکسلنت را ۹۷۴ میلیون ۴۶۸ هزار ریال را اعلام کرده و در ادامه مدل های مختلف این خودرو را در طرح های گوناگون قسطی و اعتباری عرضه کرده است.

شما با واریز مبلغ نقدی تنها ۱۵ روز باید انتظار بکشید تا شاسی بلند چری را سوار شوید اما اگرخواهان تیگو۵ مدل لاکچری هستید ،نیز می توانید مبلغ ۹۲۲ میلیون و ۹۶۸ هزار ریال برای خرید نقدی و دریافت ۱۵ روزه خودرو پرداخت نمایید.

چگونه با سواری 34 میلیون تومان  تیگو 5 سوار شویم

در اولین طرح فروش مربوط به تیگو ۵ اکسلنت با پیش پرداخت ۳۴۱ میلیون و ۶۳ هزار و۸۰۰ ریال می توانید ثبت نام اولیه خود را انجام داده و در ادامه یک فقره چک دوماهه به مبلغ ۱۴۶ میلیون و ۱۷۱ هزار ریال نیز تحویل شرکت خواهید داد.

شما این امکان را خواهید داشت تا با دریافت یک وام ۴۸۷ میلیون ریالی مابقی پول خودرو را با اقساط ۱۲ تا ۲۴ ماهه پرداخت نمایید و خودروی خود را ۳۰ روز بعد از ثبت نام دریاف نمایید.

چگونه با سواری 34 میلیون تومان  تیگو 5 سوار شویم

در طرح دوم فروش شما می توانید دو نوع پیش پرداخت داشته باشید و با مبالغ ۴۳۸ میلیون و ۵۱۰ هزار ریال و ۵۳۵ میلیون و ۹۵۷ هزار ریال ثبت نام اولیه خود را انجام داده و یک فقره چک ۱۴۶ میلیون و ۱۷۱ هزار ریالی نیز به شرکت تحویل دهید.

مابقی پول خودرو با دریافت تسهیلات ۳۰ماهه تامین خواهد شد و شما از این بابت نباید نگران باشید. خودروی شما ۳۰ روزه به شما تحویل داده می شود.

مدیران خودرویی ها قیمت نقدی تیگو۵ مدل لاکچری خود را ۹۲۲ میلیون و ۹۶۸ هزار ریال اعلام کرده و برای این خودرو هم طرح های جدید فروش قسطی را در نظر گرفته اند.

در طرح اول شما می توانید با ۳۲۳ میلیون ریال خرید اولیه خود را ثبت کرده و یک فقره چک به مبلغ ۱۳۸ میلیون و ۴۴۶هزار ریال نیز به شرکت تحویل دهید. شما می توانید با استفاده از تسهیلات ۱۲ تا ۲۴ ماهه مابقی پول خودروی شاسی بلند خود را پرداخت نمایید.

در طرح دوم فروش تیگو۵ لاکچری شما با پرداخت مبلغ ۴۱۵ میلیون و ۳۳۵ هزار ریال و یا ۵۰۷ میلیون و ۶۳۲ هزار ریال می توانید ثبت نام اولیه خود را انجام داده و یک فقره چک دوماهه به مبلغ ۱۳۸ میلیون و ۴۴۶ هزار ریال نیز به شرکت تحویل خواهید داد. برای مابقی پول خودرو و پرداخت آن نیز نگران نباشید  زیرا شرکت یک تسهیلات ۳۰ ماهه به شما می دهد تا بتوانید در چک های ۳ ماهه بازپرداخت نمایید .

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس