تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۴

مقام معظم رهبری با تاکید براینکه اجر تیم مذاکره کننده کشورمان محفوظ است، بیان کردند:چه این متن تصویب بشود یا نشود به حول و قوه الهی اجاز هیچ گونه سوء استفاده‌ای از آن نخواهد شد. مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز عیدفطر از حضور مردم روزه داری که شب قدر را به مناسبت احیاء تا […]

مقام معظم رهبری با تاکید براینکه اجر تیم مذاکره کننده کشورمان محفوظ است، بیان کردند:چه این متن تصویب بشود یا نشود به حول و قوه الهی اجاز هیچ گونه سوء استفاده‌ای از آن نخواهد شد.

خامنه ای

مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز عیدفطر از حضور مردم روزه داری که شب قدر را به مناسبت احیاء تا صبح بیداری کشیده بودند و در روز گرم تابستان با زبان روزه در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند، تشکر کردند و گفتند: اینها راه درست شناخت ملت ایران است

به گزارش گذارنیوز و به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و  نشر آثار حضرت‌آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب با بیان اینکه ملت ما را از خودش از شعارش از حرکتش از این جلوه های عظیم باید شناخت، افزودند: آنچه که دشمن با فضاسازی سعی می‌کند از ملت ایران نشان دهد و بعضی کج فهم‌ها هم همان راتکرار می‌کنند انحراف و غلط است.

ایشان با تاکید براینکه شعارها نشان داد که جهت‌گیری مردم چیست، بیان کردند: شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر امریکا فضای کشور را تکان داد و مخصوص تهران و شهرهای بزرگ هم نبود.

رهبر انقلاب در خطبه دوم نماز عید فطر چند نکته مهم درباره مسأله مذاکرات اخیر هسته‌ای بیان کردند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تشکر از دست اندرکاران مذاکرات طولانی و نفس‌گیر هسته‌ای فرمودند: چه این متنی که تهیه شده است در مجاری قانونی خود تصویب بشود یا نشود اجر آنها محفوظ است.

رهبر انقلاب ادامه دادند: برای تصویب این متن (جمع بندی مذاکرات) یک مسیر قانونی پیش بینی شده‌ای وجود دارد که باید این مسیر را طی کند.انتظار ما این است که دست اندرکاران با دقت مصالح کشور و ملی را درنظر بگیرند و آنچه را که تحویل ملت خواهند داد بتوانند آن را با گردن افراشته در برابر خدای متعال هم ارائه بدهند.

ایشان افزودند: چه این متن تصویب بشود یا نشود به حول و قوه الهی اجاز هیچ گونه سوء استفاده‌ای از آن نخواهد شد.اجازه خدشه در اصول اساسی نظام اسلامی به کسی داده نخواهد شد و نمی‌شود. قابلیت‌های دفاعی و حریم امنیت کشور به فضل الهی حفظ خواهد شد .

 

آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کردند: جمهوری اسلامی در زمینه قابلیت‌های دفاعی و حریم امنیت کشور، آن هم در این فضای تهدیدی که دشمن‌ها برایش به وجود می‌اورند هرگز تسلیم زیاده خواهی نخواهد شد.

 

رهبر انقلاب با بیان اینکه با این مذاکرات و با متنی که تهیه شده، در هر صورت سیاست ما در مقابل دولت مستکبر آمریکا هیچ تغییری نخواهد کرد، ادامه دادند:سیاست‌های آمریکا در منطقه با سیاست‌های جمهوری اسلامی ۱۸۰ درجه اختلاف دارد.

 

رهبر انقلاب در پایان خطبه‌های نماز عید فطر به سخنان اخیر رییس جمهور آمریکا مبنی بر اینکه می‌تواند ارتش ایران را نابود کند، اشاره و بیان کردند: قدیمیهای ما این جور حرف ها را لاف در غریبی می گفتند.اگر می خواهند درست بفهمند اگر می خواهند از تجربه های خود درست استفاده بکنند بدانند اگر جنگی این جا اتفاق بیفتد آن کسی که سرشکسته از جنگ خارج خواهد شد آمریکای متجاوز و جنایتکار است.

 

مشروح بیانات رهبری متعاقبا ارسال می شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس