تاریخ انتشار: ۲۶ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] ورزش سه: سید جلال حسینی یک روز بعد از حکم محرومیت از دیدار با سپاهان در تمرین پرسپولیس با چهره ای متفاوت از همیشه حاضر شد. کاپیتان اول پرسپولیس که به دلیل درگیری با مهدی رحمتی در دربی هشتاد و چهارم با حکم کمیته انضباطی یک جلسه از حضور در میادین محروم شده، به […]

[ad_1]

ورزش سه: سید جلال حسینی یک روز بعد از حکم محرومیت از دیدار با سپاهان در تمرین پرسپولیس با چهره ای متفاوت از همیشه حاضر شد. کاپیتان اول پرسپولیس که به دلیل درگیری با مهدی رحمتی در دربی هشتاد و چهارم با حکم کمیته انضباطی یک جلسه از حضور در میادین محروم شده، به شدت از حکم صادر شده ناراحت بود.

حسینی که با توجه به مصدومیت انصاری، تنها مدافع تخصصی برانکو در دیدار با سپاهان بود، انگیزه های زیادی برای این بازی داشت و به خوبی می دانست که حضور او در مرکز خط دفاعی برای رهبری قرمزها در یکی از حساس ترین بازی های فصل تا چه اندازه ای اهمیت دارد. با این وجود اما حسینی با یک جلسه محرومیت از سوی کمیته انضباطی مواجه شده و این حکم قطعی است تا پرسپولیس در دیدار با سپاهان میانه جدولی، با نبود رهبر خط دفاعی و البته تنها مدافع وسط خود کار سختی داشته باشد.

کاپیتان پرسپولیس که به نظر می رسد همچنان از حکم کمیته انضباطی ناراحت است، روز سه شنبه با چهره ای درهم و گرفته در محل تمرین قرمزها حاضر شد و در کنار سایر بازیکنان به تمرین پراخت.

 

چهره‌ی گرفته‌ی حسینی در اولین تمرین قرمزها 

 

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس