تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] “چهارمین کنفرانس تخصصی فناوری نانو در صنعت برق و انرژی” با همکاری مرکز توسعه فناوری نانو پژوهشگاه نیرو و ستاد ویژه توسعه فناوری نانو ریاست جمهوری، روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه مورخ ۲ و ۳ شهریور ماه ۱۳۹۵ در پژوهشگاه نیرو برگزار می‌شود. به گزارش ایلنا، این کنفرانس با هدف آشنایی بیشتر مدیران و کارشناسان […]

[ad_1]

“چهارمین کنفرانس تخصصی فناوری نانو در صنعت برق و انرژی” با همکاری مرکز توسعه فناوری نانو پژوهشگاه نیرو و ستاد ویژه توسعه فناوری نانو ریاست جمهوری، روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه مورخ ۲ و ۳ شهریور ماه ۱۳۹۵ در پژوهشگاه نیرو برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، این کنفرانس با هدف آشنایی بیشتر مدیران و کارشناسان صنعت برق و انرژی و صنایع وابسته به آن با فناوری نانو و کاربردهای گسترده آن در صنعت برق، تجارب موفق ایران و جهان در بهره برداری از فناوری های نانو در صنعت برق و انرژی، بررسی فرصت‌ها و چالش‌های به کارگیری فناوری نانو در صنعت برق و انرژی، توسعه به کارگیری فناوری نانو در صنعت برق و انرژی، برقراری ارتباط و تبادل نظر میان صاحب‌نظران حوزه برق و انرژی و فناوری نانو و تشویق پژوهشگران حوزه نانو برای فعالیت در زمینه‌های برق و انرژی برگزار خواهد شد.


 شرکت کنندگان در این همایش با کاربردهای فناوری نانو در زمینه‌های مختلف آشنا خواهند شد تا بتوانند بسترهای لازم برای ورود این فناوری کلیدی را به صنعت برق ایجاد نمایند.


برگزاری سه نشست تخصصی در حوزه‌های تولید، انتقال و توزیع نیرو با حضور خبرگان صنعت برق و متخصصان فناوری نانو از شاخص‌های این کنفرانس می‌باشد.


در نمایشگاه جنبی کنفرانس، فناوران و شرکت‌های دانش‌بنیان به ارائه محصولات مبتنی بر فناوری نانو پرداخته و شرکت‌کنندگان می‌توانند با فعالان این حوزه گفتگو مذاکره نمایند.


از آنجا که یکی از ماموریت‌های اصلی «مرکز توسعه فناوری نانو در صنعت برق و انرژی» حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان برای ورود به بازار برق می‌باشد در یکی از غرفه‌های نمایشگاه، کارشناسان مربوطه به طور اختصاصی روند و فرآیندهای تدوین شده درخصوص تسهیل ورود محصولات شرکت‌های متقاضی به بازار صنعت برق را توضیح خواهند داد.


در همین راستا، تمام فناوری‌ها و محصولات ارائه‌شده در کنفرانس در طول دو روز با حضور متخصصین و کارشناسان ارزیابی خواهد شد و در مراسم اختتامیه، محصولات برگزیده جهت دریافت حمایت‌های مالی و معنوی به «صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق و انرژی» معرفی خواهند شد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس