تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۴

وزارت اطلاعات وظیفه خود می داند که موضوع را کاملاً بررسی نموده و در صورتی که در حین انجام مأموریت از ناحیه ی مأمورین، قصور یا تقصیری صورت گرفته برخورد کند.

یک مقام آگاه وزارت اطلاعات اعلام کرد که این وزارتخانه با درخواست خانم زهرا رهنورد مبنی بر اینکه ملاقات هفتگی ایشان با اعضای خانواده اش، به مناسبت عید سعید غدیر خم در منزل خودشان انجام شود، موافقت کرد.
به گزارش گذارنیوز این مقام آگاه در گفت وگو با ایرنا افزود:متأسفانه پس از اتمام ملاقات، یکی از دختران ایشان دست به اقدامی خلاف ضابطه و مقررات زد و در واکنش به تذکر مأمور مربوطه، نسبت به توهین به وی و همچنین ضرب و شتم او با همکاری دو تن دیگر از منسوبین اقدام نمود.
وی گفت :هر چند که این موضوع با پا در میانی خانم زهرا رهنورد در همان مکان خاتمه یافت، لیکن متأسفانه شماری از رسانه های ضدانقلاب و بیگانه، متأثر از فضاسازی خلاف واقع عناصر بدخواه و برخی فرزندان خانم رهنورد، مطالب و مواضعی کذب و ناصواب را دستمایه ی خبری خود قرار داده و اصل ماجرا را وارونه منعکس کردند.
این منبع آگاه گفت :ضمناً وزارت اطلاعات وظیفه خود می داند که موضوع را کاملاً بررسی نموده و در صورتی که در حین انجام مأموریت از ناحیه ی مأمورین، قصور یا تقصیری صورت گرفته باشد، آن را مورد بررسی قرار می دهد.
به گزارش گذارنیوز در اظهاراتی که ایرنا از این مقام مسئول امنیتی منتشر کرده است چند نکته جالب و قابل تامل دیده می شود:
با توجه به موج اخبار ضد و نقیض درباره حاشیه دیدار اخیر سرعت عمل تیم رسانه ای وزارت اطلاعات نسبت به موضوع بسیار به موقع بوده است.
بر خلاف گذشته که اخبار “منابع آگاه” امنیتی گاهی اوقات از سوی برخی رسانه های غیر رسمی منتشر می شد انتخاب خبرگزاری رسمی دولت “ایرنا” به عنوان رسانه مرجع دولت برای اطلاع رسانی موضوعی نو و صحیح است.
پذیرفتن احتمال قصور و یا تقصیر مامورین و همچنین وعده بررسی چنین موضوعی از سوی مهم ترین ارگان امنیتی کشور نیز افق های روشن تری از رشد و تکامل هر چه بیشتر آینده دستگاه امنیتی را نشان می دهد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس