تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۴

علیرضا محجوب، دبیرکل خانه کارگر در گفتگو با آریا گفت :همچون گذشته خانه کارگر در انتخابات اسفندماه لیست انتخاباتی خود را ارائه خواهد کرد تا جامعه کارگری به کاندیدای مورد علاقه خود رای دهند. وی همچنین اظهار نظر درباره چگونگی ترکیب مجلس دهم را زود هنگام دانست و اظهار داشت:اگرچه بنده اطلاعاتی برای اظهارنظر در خصوص ترکیب مجلس بعدی دارم اما نمی توان گفت که یقینا همان اطلاعات اتفاقات بیفتد.

به گزارش “گذارخبر” نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:امری بدیهی است که درهر انتخابات ۷۰درصد ترکیب مجلس تغییر می کند بنابراین انتخابات بعدی هم به سلیقه و رای مردم بستگی دارد. وی گفت:حق مردم است که به نمایندگان مورد نظر خود رای بدهند لذا همه باید به رای مردم احترام بگذارند. محجوب نقش هاشمی در انتخابات پیش رو مهم دانست و گفت:قطعا آقای هاشمی با کاندیداتوری در انتخابات مجلس خبرگان می تواند زمینه مشارکت حداکثری را فراهم سازد .

وی گفت:امیدواریم مردم با رای بالای خود به آقای هاشمی باردیگر زمینه حضور ایشان را در مجلس خبرگان فراهم کنند .این نماینده مجلس تاکید کرد:باتوجه به اینکه آقای هاشمی همواره بر مشارکت حداکثری تاکید داشته اند بنابراین درانتخابات پیش رو هم ایشان این نقش خود را ایفا خواهند کرد و موجب مشارکت حداکثری مردم در دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری خواهد شد.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس