تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] یک عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر لزوم تامین واگن برای خطوط ۶ و۷ تهران که درحال احداث است، گفت: امیدواریم با تکیمل این خطوط واگن مورد نیاز نیز توسط دولت تامین شود. به گزارش ایسنا ، ابولفضل قناعتی در دویست‌و نودو پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: […]

[ad_1]

مهدی چمران  هیات رییسه شورای شهر

یک عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر لزوم تامین واگن برای خطوط ۶ و۷ تهران که درحال احداث است، گفت: امیدواریم با تکیمل این خطوط واگن مورد نیاز نیز توسط دولت تامین شود.

به گزارش ایسنا ، ابولفضل قناعتی در دویست‌و نودو پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: دولت وعده ۱۲۰۰ واگن برای متروی پایخت را داده بود که امیدواریم همزمان با افتتاح  این خطوط، این واگن‌ها توسط  دولت تامین شود. اگر از هم اکنون دولت پیگیر منعقد کردن قراردادهای لازم باشد می‌توانیم با بهره برداری از این خطو،ط واگن موردنیاز را داشته باشیم تا سر فاصله قطارهای در این دو خط افزایش پیدا نکند.

در ادامه مهدی چمران رییس شورای اسلامی تهران در پاسخ به تذکر قناعتی گفت: در جلسه اخیر هیئت دولت با هیئت چینی‌ها بارها اعلام کردیم که خرید واگن‌های مترو را در اولویت قرار دهند. اما اعلام شد خرید واگن مترو برای تهران در اولویت هیئت دولت نیست ومتاسفانه وضعیت در شرایط قبلی باقی مانده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس