تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

WatchOS 3 برای همه ساعت‌های هوشمند شرکت اپل منتشر شده و قابل دانلود است. در این نوشته برای‌تان نحوه استفاده از این نسخه جدید سیستم عامل ساعت‌های هوشمند اپل و شیوه بروزرسانی نسخه‌ قدیمی‌تر به نسخه جدید را توضیح می‌دهیم. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از دیجی کالا، WatchOS 3 برای همه ساعت‌های هوشمند شرکت اپل منتشر شده و قابل دانلود […]


WatchOS 3 برای همه ساعت‌های هوشمند شرکت اپل منتشر شده و قابل دانلود است. در این نوشته برای‌تان نحوه استفاده از این نسخه جدید سیستم عامل ساعت‌های هوشمند اپل و شیوه بروزرسانی نسخه‌ قدیمی‌تر به نسخه جدید را توضیح می‌دهیم.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از دیجی کالا، WatchOS 3 برای همه ساعت‌های هوشمند شرکت اپل منتشر شده و قابل دانلود است. در این نوشته برای‌تان نحوه استفاده از این نسخه جدید سیستم عامل ساعت‌های هوشمند اپل و شیوه بروزرسانی نسخه‌ قدیمی‌تر به نسخه جدید را توضیح می‌دهیم.

مثل گذشته این سیستم عامل را باید از طریق اینترنت دریافت کنید. شرکت اپل بر این نکته تاکید کرده که بروزرسانی باعث از میان رفتن هیچ بخشی از داده‌های شما نمی‌شود. باید بدانید که داشتن iOS 10 بر روی موبایل‌تان یکی از پیش‌نیازهای مهم نصب WatchOS 3 بر روی ساعت هوشمندتان است؛ بنابراین پیش از آنکه به فکر بروزرسانی سیستم عامل ساعت‌تان باشید مجبورید سیستم عامل گوشی‌تان را بروز کنید.

۱٫ پس از نصب iOS 10 ساعت‌تان را برروی شارژر مغناطیسی‌اش قرار دهید.

۲٫ اپلیکیشن ساعت را در آیفون‌تان باز کنید و وارد General> Software Update شوید.

۳٫ بروزرسان WatchOS 3 بسته به سرعت اینترنت‌تان روی صفحه ظاهر می‌شود.

۴٫ باید گزینه «Download and Install» را انتخاب کنید تا firmware مورد نظر را روی آیفون‌تان دانلود کنید. درست پس از دانلود بر روی گزینه «Install Now» بزنید.

باید بدانید در این مرحله برای نصب WatchOS 3 زمان لازم است و باید صبور باشید. نباید فراموش کنید که همه‌چیز از طریق ارتباطات بلوتوثی رخ می‌دهد بنابراین انتظار فرایند چندان سریعی را نداشته باشید.

‌۲۰۱۰۳منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس