تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۴

در روزهای درگیری وزارت ورزش و هیات مدیره اسبق پرسپولیس یک نام آشنای اقتصادی هم شنیده می شد.

به گزارش “گذارخبر”  محمدرویانیان یا همان شرکت پیشکسوتان پرسپولیس در کنار هدایتی و سایرین تصمیم به خرید پرسپولیس داشت و تلاش زیادی هم کرد تا بتواند در مزایده شرکت کند. اما ماجرای مزایده پرسپولیس و استقلال به درازا کشید و به صورت نامعلوم رها شد. دران روزها نام شهرام جزایری هم به عنوان یکی از حامیان مالی شرکت پیشکسوتان شنیده می شد.

عصرایران و به قولی از یک منبع آگاه خبر حضور شهرام جزایری در فهرست خریداران پرسپولیس را منتشر کرده بود.

حالا شهرام جزایری آن اخبار را تایید کرده و در مورد نخریدن پرسپولیس به خبرآن لاین گفته :«واقعا نمی دانم آن خبر چطور لو رفت و چون نام من هم وسط بود حساسیت زا شد. واقعا به این باور داشتم که این برند می تواند چنین درآمدی را ایجاد کند اما مشکل این بود که قبل از ورودم به حاشیه ها با یک منتقد خانگی روبرو شدم. ایلیا خیلی استقلالی است. بقدری از اینکه به خرید پرسپولیس حتی فکر کرده بودم ، شاکی شد که ما اصلا دنبال این نرفتیم تا بدانیم ورودمان به بازار خرید این تیم چه مشکلات و سختی هایی دارد. من مصمم بودم اما ناراحتی پسرم را که دیدم ، واقعا منصرف شدم. چه کار کنم دیگر ، استقلالی است!»

او در بخشی از مصاحبه سیاسی اش از علی کفاشیان گفته. از اینکه خنده های کفاشیان را دوست دارد. این حرفش را به چه دلیلی می زند. شهرام جزایری که می گوید خنده های خودش از روی تمسخر نیست ، چه حسی به علی کفاشیان دارد؟ او می گوید:«آقای کفاشیان چهره جالبی است. درست در اوج جدیت که با او حرف می زنند و سئوال جدی می پرسند ، لبخند می زند و با خنده همه چیز را رد می کند و خنده هایش در حقیقت یک تاکتیک است. من در طول دادگاهم می خندیدم و خیلی ها می گفتند او دارد همه چیز را به تمسخر می گیرد اما خیلی جدی گفتم اصلا چنین جسارتی نمی کنم که در ساحت مقدس قانون و مردم ، بخندم یا تمسخر کنم. امیدوارم که آقای کفاشیان هم نیت شان مثل من باشد و کلا آدم خنده رویی باشند .»

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس