تاریخ انتشار: ۰۷ تیر ۱۳۹۴

در آستانه پایان مهلت تعیین‌شده برای توافق هسته‌ای ایران، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل درباره “عقب‌نشینی آشکار” کشورهای غربی در برابر ایران هشدار داده است. به گزارش گذارنیوز نتانیاهو امروز یکشنبه ۲۸ ژوئن در ابتدای جلسه هفتگی کابینه اسرائیل گفت: “ما اکنون شاهد عقب‌نشینی آشکار قدرت‌های جهانی از خطوط قرمزی هستیم که خود آنها به تازگی […]

در آستانه پایان مهلت تعیین‌شده برای توافق هسته‌ای ایران، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل درباره “عقب‌نشینی آشکار” کشورهای غربی در برابر ایران هشدار داده است.

نتانیاهو

به گزارش گذارنیوز نتانیاهو امروز یکشنبه ۲۸ ژوئن در ابتدای جلسه هفتگی کابینه اسرائیل گفت: “ما اکنون شاهد عقب‌نشینی آشکار قدرت‌های جهانی از خطوط قرمزی هستیم که خود آنها به تازگی و به صورت علنی (برای توافق با ایران) تعیین کرده بودند.”

اظهارات نخست‌وزیر اسرائیل هم‌زمان با مذاکرات ایران و کشورهای پنج به علاوه یک در وین بیان شده که با حضور وزرای امور خارجه اکثر این کشورها در جریان است.

نتانیاهو که از صریح‌ترین منتقدان توافق هسته‌ای ایران با شرایط فعلی است، امروز هم تکرار کرد که دلیلی برای عجله‌ در امضای توافقی که “روز به روز بدتر می‌شود” نیست.

رهبران آمریکا و اسرائیل علنا به اختلاف نظر درباره مذاکرات هسته‌ای و شرایط توافق با ایران اذعان کرده‌اند و این موضوع به یکی از پرتنش‌ترین مسائل در سیاست خارجی دو کشور تبدیل شده است.

نتانیاهو در شرایطی از توافق با ایران انتقاد می‌کند که مذاکرات جاری به گفته هر دو طرف با اختلاف نظرهای جدی روبه‌رو است.

این مسئله باعث شده که مذاکرات – به گفته هر دو طرف – احتمالا تا بعد از ضرب‌الاجل ۳۰ ژوئن (۹ تیر) ادامه پیدا کند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس