تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] بخشدار تخت سلیمان بخشدار تخت سلیمان شهرستان تکاب گفت: چشمه های آبگرم طبیعی روستای قینرجه ساماندهی شده است. به گزارش خبرنگار ایلنا از تکاب، صیاد شیرمحمدی امروز در بازدید از طرح ساماندهی آبگرم و آبشار قینرجه گفت: ساماندهی و ایجاد مجموعه های تفریحی و امکانات رفاهی در آبگرم روستای گردشگری قینرجه بخش تخت سلیمان […]

[ad_1]

بخشدار تخت سلیمان بخشدار تخت سلیمان شهرستان تکاب گفت: چشمه های آبگرم طبیعی روستای قینرجه ساماندهی شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تکاب، صیاد شیرمحمدی امروز در بازدید از طرح ساماندهی آبگرم و آبشار قینرجه گفت: ساماندهی و ایجاد مجموعه های تفریحی و امکانات رفاهی در آبگرم روستای گردشگری قینرجه بخش تخت سلیمان با هدف افزایش جذب گردشگر و بهر‌مندی بهینه از ظرفیت‌های این بخش اجرا ‌شده است.


 وی افزود: در این مجموعه ۱۰ واحد آلاچیق و دو واحد پارکینگ خودرو  احداث شده است و  مسیر ورودی برای دسترسی به مجموعه آبگرم قینرجه به طول ۱۵۰۰ متر با احداث یک دهنه پل تعریض و تسطیح شده است.


شیرمحمدی تصریح کرد: چشمه های آبگرم طبیعی روستای قینرجه نیز بهسازی و با احداث چهار دهنه استخر آبگرم طبیعی و جدول گذاری محوطه ساماندهی شده است.


وی اظهار داشت: علاوه براین برای تأمین آب شرب این مجموعه یک منبع آب شرب و خط انتقال آب از چشمه تا منبع و همچنین سرویس‌های بهداشتی مناسب و خدمات رفاهی دیگر تعبیه شده است.


بخشدار تخت سلیمان بیان کرد: برای اجرا و بهره‌برداری از این طرح عمرانی و خدماتی  بیش از ۳ میلیارد ریال هزینه شده است.


وی در پایان گفت: روستای گردشگری قینرجه به دلیل وجود آبشار زیبا،مجموعه آبگرم طبیعی و طبیعت بکر هدف سفر بسیاری از ساکنین شهرهای همجوار است که با ساماندهی این مجموعه تعداد بازدید کنندگان از این منطقه افزایش خواهد یافت.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس