تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از گیر کردن دست کارگر یک رستوران در دستگاه چرخ گوشت صنعتی خبر داد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا سید جلال ملکی در این باره گفت: در ساعت ۹:۴۲ صبح امروز یک مورد حادثه گیر کردن دست در دستگاه چرخ گوشت به […]

[ad_1]

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از گیر کردن دست کارگر یک رستوران در دستگاه چرخ گوشت صنعتی خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا سید جلال ملکی در این باره گفت: در ساعت ۹:۴۲ صبح امروز یک مورد حادثه گیر کردن دست در دستگاه چرخ گوشت به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که به دنبال آن با توجه به نوع حادثه ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه را به همراه تجهیزات مربوطه به محل حادثه که یک رستوران در خیابان ولیعصر بالاتر از میدان ونک بود اعزام کرد.

ملکی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه گفت: حادثه در آشپزخانه یک رستوران رخ داده و بر اساس شواهد یک کارگر ۲۴ ساله ایرانی هنگام کار با دستگاه چرخ گوشت انگشتان دستش داخل آن گیر کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه آتش نشانان دستگاه چرخ گوشت صنعتی را از میز جدا کرده و جوان مصدوم با همراهی عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد ادامه داد: تیم نجات آتش نشانی نیز با حضور در بیمارستان اقدام به برش دستگاه در اتاق عمل کرده و دست این جوان را از داخل چرخ گوشت خارج کردند.

او افزود: دو انگشت این جوان به شدت دچار آسیب دیدگی شده بود که تیم درمانی باید درباره قطع شدن یا قطع نشدن آن اظهار نظر کند. عوامل آتش نشانی نیز پس از تحویل این جوان به تیم درمانی بیمارستان در ساعت ۱۱:۲۵ به عملیات خود خاتمه دادند.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس