تاریخ انتشار: ۱۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، محمد دامادی در دیدار با نمایندگان جامعه کارگری و مدیران کل شورای هماهنگی رفاه استان مازندران با تاکید بر اینکه بعضی از مشکلات بدون بودجه نیز برطرف می شوند ، افزود : به مدیرانی که عاشق سخنرانی هستند می گویم هر چه زودتر اینگونه مدیریت را تمام کنید و از حداقل […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، محمد دامادی در دیدار با نمایندگان جامعه کارگری و مدیران کل شورای هماهنگی رفاه استان مازندران با تاکید بر اینکه بعضی از مشکلات بدون بودجه نیز برطرف می شوند ، افزود : به مدیرانی که عاشق سخنرانی هستند می گویم هر چه زودتر اینگونه مدیریت را تمام کنید و از حداقل فرصت برای خدمت رسانی بهتر به مردم استفاده نمائید.


وی ادامه داد : چرا یک بازنشسته بعد از سال ها خدمت ، برای دریافت حقوقش باید جلوی مجلس اعتراض کند !؟ این بساط باید برچیده شود لذا بنده به وزیر کار عرض می کنم بیشتر از گذشته پیگیر حل مشکلات کارگران و بازنشستگان باشید.


نماینده مردم ساری و میاندرود با بیان اینکه مدیری که نمی تواند مشکلات را حل کند ، قول نیز ندهد زیرا در نهایت نمایندگان مجلس باید پاسخگوی مردم باشند ، اظهار داشت : طوفان یک روز می آید و خسارت می زند ولی بنده و آقای یوسف نژاد باید ۴ سال پاسخگوی قول انجام نشده یک مسئول باشیم.


دامادی با تاکید بر اینکه حامی تصمیمات عقلانی دولت تدبیر و امید است ، تصریح کرد :  در ۳۰ سال اخیر همه ی نمایندگان از حقوق کارگران ، بازنشستگان و معلمان حرف زدیم ولی مشکلی از آنها حل نشده است.


وی با تاکید بر اینکه یک بازنشسته چگونه با حقوق یک میلیون تومانی در ماه زندگی کند !؟ ، افزود : اگر خانواده ی یک فرد بازنشسته تمام ایام ماه را فقط نان و ماست بخورند باز هم این حقوق کافی نیست.


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس