تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تحت پوشش شهرداری تهران گفت: به علت برگزاری نمایشگاه گل و گیاه در فضای نمایشگاهی بوستان گفت‌وگو، امکان تمدید زمان برپایی نهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی را نداشتیم. الهه عطایی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به برگزاری نمایشگاه گل و گیاه و فرا رسیدن […]

[ad_1]

معاون ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تحت پوشش شهرداری تهران گفت: به علت برگزاری نمایشگاه گل و گیاه در فضای نمایشگاهی بوستان گفت‌وگو، امکان تمدید زمان برپایی نهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی را نداشتیم.

الهه عطایی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به برگزاری نمایشگاه گل و گیاه و فرا رسیدن ماه محرم امکان تمدید زمان برگزاری نهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی وجود نداشت.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر کالاهای خریداری شده از برندها دچار مشکل باشد، بازدیدکنندگان چگونه می‌توانند این مساله را منعکس کنند، گفت: خریداران می‌توانند به شعبات برندها مراجعه و نسبت به تعویض کالای خریداری شده اقدام کنند.

عطایی در پایان درباره نمایشگاه‌های پاییزه زنان و تولید ملی اظهار کرد: در این فصل در منطقه دو نمایشگاه برپا و محصولات زنان سرپرست خانوار عرضه می‌شود.

به گزارش ایسنا نهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی ۱۸ تا ۲۶ شهریورماه برگزار شد.

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس