تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] تست متفاوت بازیکنان تیم ملی در یکی از بیمارستان های تهران سرمربی تیم ملی که طرح تاسیس این ساختمان را داده بود واگذاری مدیریت اش به فرد دیگر را برنتابید و به مجادله ای وارد شد و پیروز هم مجادله را ترک کرد. او پس از چند هفته مصاحبه قرار شد که مدیریت ایفمارک […]

[ad_1]

تست متفاوت بازیکنان تیم ملی در یکی از بیمارستان های تهران

سرمربی تیم ملی که طرح تاسیس این ساختمان را داده بود واگذاری مدیریت اش به فرد دیگر را برنتابید و به مجادله ای وارد شد و پیروز هم مجادله را ترک کرد. او پس از چند هفته مصاحبه قرار شد که مدیریت ایفمارک را در اختیار داشته باشد. اما پیروزی کی روش در این مجادله و قول تحویل مرکز هم سبب نشد که بازیکنان تیم ملی در مرکز جدید و مجهز ایفمارک تست بدهند.

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران دیروز تست های آمادگی قبل از فصل را پشت سر گذاشتند. تست های ورزش مورد نیاز برای پرونده شروع فصل ملی پوشان که نه در مراکز مربوط به فدراسیون فوتبال که در یک بیمارستان انجام شد.

به گزارش عصرایران ، بازیکنان ملی پوش روز گذشته برخلاف سایر بازیکنان لیگ برتری که در ایفمارک تست می دادند به بیمارستان نوافشار رفتند و تست های آمادگی را پشت سر گذاشتند. فدراسیون فوتبال تا قبل از تاسیس ایفمارک این هیچ مرکزی را برای تست پزشکی بازیکنان پیش از فصل نداشت و به نظر می رسید با تاسیس این مرکز نیاز همه بازیکنان را مرتفع کند.با این همه اختلاف نظر مدیریت ایفمارک و کارلوس کی روش در نهایت به عدم استفاده از مرکز برای تیم ملی منجر شد.

سرمربی تیم ملی که طرح تاسیس این ساختمان را داده بود واگذاری مدیریت اش به فرد دیگر را برنتابید و به مجادله ای وارد شد و پیروز هم مجادله را ترک کرد. او پس از چند هفته مصاحبه قرار شد که مدیریت ایفمارک را در اختیار داشته باشد. اما پیروزی کی روش در این مجادله و قول تحویل مرکز هم سبب نشد که بازیکنان تیم ملی در مرکز جدید و مجهز ایفمارک تست بدهند.در اصل سرمربی تیم ملی به همه بازیکنان ملی پوش اعلام کرده بود که در غالب تیم شان در تست پزشکی شرکت نکنند.

یعنی بازیکنان ملی پوش پرسپولیس ، استقلال ، تراکتورسازی و … هیچ کدام زمانی که تیم های لیگ برتری شان در ایفمارک تست می دادند در تست های ورزش شرکت نکردند و همگی روز گذشته در بیمارستان نورافشار تست ورزش دادند. این در شرایطی است که طبق اعلام فدراسیون مشکلات کی روش-ایفمارک حل شده و قاعدتا تجهیزات موجود در ایفمارک بسیار به روزتر و کامل از تجهیزات یک بیمارستان است و اصولا در فوتبال حرفه ای هم خیلی متداول نیست که یک سرمربی مرکز تست بازیکنان را به جای مدیریت و فدراسیون تعیین کند. 

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس