تاریخ انتشار: ۰۴ خرد ۱۳۹۴

کوچک‌زاده در واکنش به این سؤال که «چرا شما و دوستان‌تان همواره برای انتقاد از مذاکرات، از رهبری مایه می‌گذارید؟» اظهار کرد: التماس دعا، خدا نگهدار! به گزارش گذارنیوز مهدی کوچک‌زاده، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با آنا در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه گفته‌ می‌شود که دیروز اقلیت مجلس […]

کوچک‌زاده در واکنش به این سؤال که «چرا شما و دوستان‌تان همواره برای انتقاد از مذاکرات، از رهبری مایه می‌گذارید؟» اظهار کرد: التماس دعا، خدا نگهدار!

کوچک زاده

به گزارش گذارنیوز مهدی کوچک‌زاده، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با آنا در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه گفته‌ می‌شود که دیروز اقلیت مجلس به ظریف معترض بوده است، شما خودتان را چه درصدی از مجلس و جامعه می‌دانید؟» اظهار کرد: اگر یک روزی همین جلسه در صحن علنی تکرار بشود معلوم می‌شود که چه کسی در اقلیت است.

وی در واکنش به این سؤال که گفته ‌می‌شود شما از رهبری مایه می‌گذارید، در حالی که این سؤال را بی‌پاسخ گذاشت، اظهار کرد «التماس دعا و خدا نگهدار».

به گزارش آنا، روز گذشته محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه به همراه معاون خود سید عباس عراقچی در جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی شرکت کرد. در حاشیه این جلسه مهدی کوچک‌زاده با ظریف جدال لفظی پیدا کرد.فیلم این مجادله به شکل گسترده در شبکه‌های اجتماعی پخش شد که واکنش‌های متعددی در پی داشت.

همچنین در این رابطه، حمید بعیدی‌نژاد مدیرکل سیاسی و بین‌الملل وزارت امور خارجه در واکنش به اتفاقات روز گذشته مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: وقتی دیدم که بعضی از نمایندگان محترم بعد از سخنان آقای دکتر ظریف و آقای عراقچی باز همان حرف‌های خودشان را منتها این بار به این بزرگان نسبت داده‌اند، گفتم کجا می‌رویم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس