تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۴

با توجه به ادعای سخیف سازمان تروریستی داعش ( دولت اسلامی عراق و شام یا دولت اسلامی عراق و سوریه) مبنی بر اجرای صحیح و دقیق اسلام ، واز سوی دیگر عملکردی کاملاً وارونه ی آن چه اسلام پیام آور آن است؛ به هیچ عنوان شکی باقی نمی ماند که این توحش و خشونت چهره ی سیاه و کثیفی از اسلام به جهان نشان می دهد، و رابطه ی مستقیمی میان صهیونیست ها و این گروه تروریستی وجود دارد. در این مقاله به بررسی چند دلیل اطمینان بخش خواهیم پرداخت.

یکی از نشانه های ارتباط قوی و هماهنگ میان تروریست های داعش و صهیونیست ها، در رویکرد آنها نسبت به مسأله ی فلسطین به عنوان اولین مسأله و مشکل جهان اسلام است. آنها صراحتاً اعلام کرده اند که نه تنها هیچ دشمنی با رژیم غاصب اسرائیل ندارند؛ بلکه این اشغال گران را تشویق کرده و از آنها حمایت می کنند.
پشتیبانی های پشت صحنه از تروریست های زخمی در قسمت های هم مرز با کشور سوریه با رژیم اشغال گر دلیل محکم دیگری است؛ به طوری که عکس های عیادت نتانیاهو و همراهانش از این زخمی ها در بیمارستان های رژیم اشغالگر در رسانه ها منتشر شد.حال چگونه این رسوایی را می توان نادیده انگاشت؟؟
این شکل از حمایت های همه جانبه از سوی اشغال گران نشانه ی آن است که قلمرو ی جاسوسان اسرائیل گسترده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. در زبان انگلیسی ISIS  سرنامی به معنای داعش است؛ اما خانواده ی منحوس آژانس های جاسوسی اسرائیل هم با سرنام ISIS  شناخته می شوند و این سرنام کلمات Israeli secret intelligence service  به معنی سازمان اطلاعات مخفی اسرائیل است. نمونه هایی از به کاربردن این سرنام را در مقالات منتشرشده ی زیر مشاهده می کنید.

داعش

پس می بینیم این نام اولیه و ابتدایی سازمان جاسوسی اسرائیل است که در حال حاضر به صورت علنی در کشورهای جهان فعالیت می کند. هیچ تصادفی صورت نگرفته است؛ این سازمان تروریستی در حال انجام و ادامه ی طرح ها و نقشه های صهیونیست ها برای تقسیم عراق و سایر کشورهای منطقه بوده و از لحاظ نام، هم نام داعش است.
به سر نام ISIS بپردازیم . چه کسی یا کسانی می توانند چنین لوگوی پیچیده ای با همه ی این کلمات بسازند؟ آیا کسی باور می کند که این شاهکارِ مسلمانان مؤمنی است که بر اساس ایمان وآموزه های دینی شان می جنگند؟  آیا این اراذل و اوباش پیامی برای همه ی مسلمانان جهان دارند؟ و ایا این پیام باید به همه ی زبان ها فراهم شده باشد؟ این تنها توطئه ی رژیم صهیونیستی برای بی ثبات کردن منطقه برای مسلمانان به نفع یهودیان رژیم صهیونیستی است.
تروریست حیوان صفت با ریشه های کوزوویی که با نام ابوعبدالله شناخته می شود در نظر بگیرید. او با یونیفرمی با کیفیت عالی و سلاحی آخرین سیستم در دست ملاحظه می کنید. با زرهی های سنگین که شامل تانک در یک پیش زمینه از یک شهر دیده می شود. تروریست ها چگونه و از کجا می توانستند به چنین  امکاناتی دست یابند؛ به جز از طریق کانال صهیونیست های رژیم غاصب اسرائیل ؟؟

داعش

او به گونه ای معماگونه صحبت می کند، ابوعبدالله قاتلی رذل است. هیچ چیز و نکته ی دینی و مذهبی در رفتار وی مشاهده نمی شود. تروریست دیگری که او هم عاشق قرار گرفتن مقابل دوربین است در تصویر زیر دیده می شود ، با چاقویش، که از این چاقو در برابر هر آن چه در برابرش تسلیم نشود کشیده می شود . گلویش را می برد. هدفش این است که در میان مردم رعب ایجاد کند؛ مرگ های دسته جمعی بیافریند , تا آنها بدانند که تحت سیطره ی چه کسانی هستند و تسلیم شوند.

داعش
داعش

تصویر بالا، گروهی از تروریست های داعش را نشان می دهد. چند نکته در این تصویر مورد توجه کارشناسان قرار گرفته است. این پوست سفید، این ریش قرمز رنگ و بینی اشک نازی یهودی ( گروهی از یهودیان رژیم صهیونیستی ) ؛ چگونه ممکن است؟؟ آیا این ها در واقع مسلمان اند یا یهودیانی در لباس مسلمانان علیه مسلمانان می جنگند ؟؟ کارشناسی که این تصویر را مورد بررسی قرار داده است در ادامه می گوید اگر بپذیریم که این فرد مسلمان عرب است؛ قطعا محیط و نور تند آفتاب بر چهره و پوست وی اثر می گذاشت پس به احتمال زیاد از ضد افتاب استفاده کرده است!
آیا تاکنون به این فکر کرده اید، چرا تروریست های داعشی دست ها و صورت ها یشان را می پوشانند؟  پاسخ ساده است، آنها نمی خواهند چهره های سفید و هند و اروپایی شان  CIA Mossad  مشخص شود. چرا در گرم ترین شرایط دستکش می پوشند ؟
کارشناس مسایل سیاسی در ادامه به منبع اصلی این عناصر موذی تکثیر شونده و غنی از هر امکاناتی می پردازد . این ها چه کسانی هستند؟ آیا اینها همان مزدوران رژیم صهیونیستی اند؟ کجا می خوابند؟ در کجا کارهای بانکی شان را انجام می دهند ؟ حقوق های هنگفت شان را چگونه مدیریت می کنند ؟ چگونه تجهیز می شوند و نیروهایشان را باز تجهیز می کنند؟ زخمی هایشان را کجا درمان می کنند ؟ کدام فراهم کننده ی خدمات اینترنتی به آنها اجازه ی انتشار ویدئوها و کلیپ های جنایاتشان را می دهد ؟ چرا  CIA   یا  MI6 وموساد آنها را از بین نمی برند؟  چرا نمی توانند آنها را مانند سایر چیزها از طریق ماهواره هایشان دنبال کنند، تانک ها را تشخیص دهند و نسبت به از بین بردن آنها اقدام کنند ؟ چگونه نیروی پر و پیمانی مانند داعش به نظر می رسد از از نا کجا آباد تغذیه می شود ؟ چرا تروریست های داعشی به هیچ وجه، حتی یک بار ، حتی به صورت اشاره رژیم صهیونیستی را تهدید نکرده اند و نمی کنند ؟
این جمله را ببینید :” سرویس های اطلاعاتی امروزه  در مورد دستور و فرمان سلاح هایی که به نظر کمتر کشنده هستند، احساس نگرانی می کنند؛ سلاح هایی مانند استفاده از هنر ، انتشار ویدئوها، تصاویر واقعی، یا پیام های چند زبانی که در توئیتر منتشر می شود”. اگر داعش از هر ابزاری برای پیام رسانی با هدف جذب جنگ جو استفاده می کند، چرا دنبال کردن ایت سرنخ های بسیار تا این حد برای این سازمان های جاسوسی مدعی دشوار است؟
پاسخ ساده است؛ چون خود آنها چنین سازمانی را ساخته اند و تغذیه کرده اند و می خواهند از آنها استفاده کنند. خانم کلینتون در جلسه ای دقیقا مطرح می کند که ما خودمان حدود بیست سال پیش این گروه را تشکیل دادیم و الان از آنها در جهت منافع امریکا وا سراییل بهره برداری می کنیم.

داعش

امروز وسایل ارتباط جمعی هم به کمک آنها آمده اند.  این فرقه ضد انسانیت به شدت از سوی صهیونیست ها و خصوصاً برخی سایت ها مانند سایت Site monitoring service مورد حمایت است. نهادی شیطانی- صهیونیستی. وب سایت زیر هم  به انتشار اخبار و اطلاعات به زبان های مختلف در مورد سازمان تروریستی داعش اقدام می کند.
https://news.siteintelgroup.com/

داعش

در این مقاله که در تصویر بالا مشاهده می کنید،  به ” وعده ی الهی ” اشاره شده است. نوشته : خدا ، همان وعده ی الهی است . یهودیان هم یکتاپرستند؛ اما در این مورد حداقل می دانیم که این وعده ی الهی ربطی به اسلام و مسلمانان ندارد. و هیچ مسلمان یا گروه مسلمان با این خشونت و توحش به نام اسلام و خلافت اعلام موجودیت نمی کند؛ در این نوع حکومت و تجاوزگری نیازی به خلیفه نیست. خلیفه نیاز به گروه و جماعتی دارد همراه، که بر آن حکومت کند، گروهی که به دنبال داشتن یک جامعه ی مسلمان سالم باشند؛ اما ایا داعش توانسته چنین جماعتی با چنین هویتی در جهان اسلام با سر بریدن به وجود آورد؟ نمونه ی رسانه ای دیگر روزنامه ی الحیات، به عنوان ماشین حرکت انهاست. بدون شک، الحیات مستقیماً به صهیونیست ها وصل است؛ المونیوتور هم به همین شکل، حمایت کاملی از این سازمان تروریستی می کند.

داعش

الحیات به معنای ” زندگی ” و روزنامه ی پان عربیست است؛ دفتر اصلی آن در لندن واقع شده اما در لندن، بیروت،نیویورک، و ریاض هم چاپ می شود. روزنامه ای پر خواننده وپر فروش است. الحیات در واقع هیچ کاری با اسلام ندارد و بیشتر به نظر می رسد که سر ستیز با ایمان دارد.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس