تاریخ انتشار: ۱۱ بهم ۱۳۹۴

مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا و سیما در مورد پخش تصاویری از رئیس جمهور دوران اصلاحات و رئیس مجلس ششم در برنامه مستند «پارلمان» گفت: این تصاویر برای روشنگری افکار عمومی پخش شده است.

به گزارش “گذارنیوز”  داود نعمتی انارکی در واکنش به اعتراض برخی رسانه ها به پخش تصاویری از رئیس دولت دوره اصلاحات و رئیس مجلس ششم از تلویزیون این موضوع را بررسی تاریخی‌روند انقلاب دانست و افزود: آنچه در برنامه «پارلمان» به نمایش درآمده، بازخوانی تاریخی است و آنچه در مجالس گذشته اتفاق افتاده، بر مبنای دیدگاه های افراد مختلف برای روشنگری افکار عمومی پخش شده است.
وی اضافه کرد: واقعیت این است که این برنامه به عنوان یک مستند گزارشی تلاش می کند زوایای مختلف وقایع و رویدادهای انقلاب را به شکل واقع گرایانه بازگو کند؛ بنابراین اقتضای این رویکرد ایجاب می کند که تصاویری از آن رویدادها در گزارش های مستند به نمایش درآید.
مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا و سیما تصریح کرد: این اصل بدیهی در یک برنامه مستند است. از سوی دیگر می توان گفت پخش این تصاویر و بخش هایی از سخنان افراد به معنای همراهی و تایید سازمان صدا و سیما نیست. بلکه به اقتضای برنامه و موضوع مورد بحث این تصاویر پخش شده اند.
برنامه مستند “پارلمان” که از شبکه خبر پخش می شود، مروری بر تاریخچه و عملکرد مجالس قبل دارد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس