تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۵

چرا احمدی نژاد به مشهد نمیاید؟ امروز محمود احمدی نژاد در ملایر به سخنرانی پرداخت و چندمین سخنرانی احمدی نژاد در شهرستان های کوچک بود! شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که چرا سفرهای سریالی ریاست جمهور سابق به شهرهای کوچک است؟ همین سوال خبرنگار سایت خبری خبر۸را بر این واداشت که پیگیر […]

چرا احمدی نژاد به مشهد نمیاید؟

امروز محمود احمدی نژاد در ملایر به سخنرانی پرداخت و چندمین سخنرانی احمدی نژاد در شهرستان های کوچک بود! شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که چرا سفرهای سریالی ریاست جمهور سابق به شهرهای کوچک است؟

همین سوال خبرنگار سایت خبری خبر۸را بر این واداشت که پیگیر این مسئله باشد تا با یادآوری یک واقعه در سال ۹۳ نتیجه را بدست آوردیم.

۱۴خرداد سال ۱۳۹۳ محمود احمدی نژاد در نخستین سفر استان گردی اش به مشهد آمد و به مناسبت رحلت امام سخنرانی کرد.
شهرمشهد دارای سه میلیون جمعیت است که جمعیت کمی نیست و بیش از یک میلیون و چهارصد هزار حاشیه نیشن دارد که در وضعیت به اصطلاح مناطق محروم به سر می برند.
اما حضور احمدی نژاد در مشهد با تمام شهرهای دیگه خیلی متغییر بود.
وقتی به عکسهای مراسم نگاه می کنیم می بینیم که در شهر سه میلیونی مشهد کمتر از هزار نفر در مسجد حاضر هستند.
یعنی کمتر از یک دهم درصد جمعیت شهر مشهد؟؟!!!
حال باید پاسخ سوالمان را بگیریم اری احمدی نژاد در شهرستان های بزرگ هیچ جایگاهی ندارد.
بله حتی امروز اگر به آرشیو سایت خود احمدی نژاد هم مراجعه کنیم تصاویر حداقلی می بینیم و حتی رسانه های وابسته به این جریان نیز خبر آنچنانی از این مراسم کار نکرده اند….
شاید به زبان ساده بشود گفت می خواهند محو شود این برنامه بدون استقبال و اصلا دیده نشود و حتی در سرچ اینترنتی به صورت گنگ نیز نمی توان خبر و عکسی پیدا کرد.
در ادامه برخی عکس های مراسم را خواهید دید.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس