تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] کتاب آزمایشگاه مدارهای منطقی (قابل استفاده برای کلیه دانشجویان رشته برق و کامپیوتر) از سوی مینا اسلامی کارمند واحد تهران شرق به چاپ رسید. به گزارش ایسکانیوز، مینا اسلامی رئیس انتشارات واحد تهران شرق و عضو باشگاه پژوهشگران جوان اظهار کرد: آزمایشگاه مدارمنطقی یکی از دروس عملی بسیار جذاب رشته های مهندسی کامپیوتر و برق می […]

[ad_1]

کتاب آزمایشگاه مدارهای منطقی (قابل استفاده برای کلیه دانشجویان رشته برق و کامپیوتر) از سوی مینا اسلامی کارمند واحد تهران شرق به چاپ رسید.

به گزارش ایسکانیوز، مینا اسلامی رئیس انتشارات واحد تهران شرق و عضو باشگاه پژوهشگران جوان اظهار کرد: آزمایشگاه مدارمنطقی یکی از دروس عملی بسیار جذاب رشته های مهندسی کامپیوتر و برق می باشد که شما را با عناصر و مفاهیم مدارات منطقی آشنا می سازد. در ایندرس قدرت ابتکار و خلاقیت شما به کمک تان می آید و می توانید بعد از چند جلسه، هر آنچه در حیطه مدار منطقی به ذهنتان می رسد را طراحی و پیادهسازی نمایید. جهت تحقق این امر وجود یک دستورکار با آموزش گام به گام که با زبانی ساده و درخور فهم و منطبق بر دستگاه­های موجود باشد، به خواننده کمک می نماید تا به این امر مهم دست یابد.

وی خاطرنشان کرد: وجود اینچنین دستور کارهای آزمایشگاهی در رشته ها و دروس آزمایشگاهی مختلف کمک شایانی به پیشبرد هر چه بهتر آموزش دانشجویان عزیز خواهد کرد.

کتاب آزمایشگاه مدارهای منطقی (قابل استفاده برای کلیه دانشجویان رشته برق و کامپیوتر) در سه فصل شامل ارائه ۱۶ عنوان آزمایش طبقه بندی شده آزمایشگاه مدارهای منطقی مطابق با سرفصل های وزارت علوم و فناوری، مناسب برای رشته های برق و کامپیوتر، همراه با آموزش نرم افزار شبیه سازیLogisim و برگه های اطلاعاتی مورد نیاز برای هر تراشه و تخصیص قالب مناسب جهت ثبت نتایج مورد نیاز هر آزمایش و ارائه گزارش، در قطع وزیری به شمارگان ۲۰۰۰ نسخه و در ۱۶۷صفحه از سوی مینا اسلامی جید (دانشجوی دکتری تخصصی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار) و مونا اسلامی جید (کارشناس ارشد فناوری اطلاعات و ارتباطات گرایش شبکه های کامپیوتری) به چاپ رسیده است.

۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس