تاریخ انتشار: ۰۶ فرو ۱۳۹۵

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از یک طرفه شدن جاده چالوس خبر داد.

به گزارش “گذارنیوز”  سرهنگ نادر رحمانی  با اشاره به یک طرفه شدن تردد در محور کرج چالوس گفت: با توجه به افزایش حجم ترافیک بازگشت مسافران در مسیر شمال به جنوب محور چالوس، از دقایقی پیش (جمعه ، حدود ساعت ۱۴) تردد از میدان امیرکبیر به سمت مرزن‌آباد ممنوع شد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با بیان این که تردد در این محور تا ساعت ۲ بامداد ۷ فروردین ماه به صورت یک طرفه از مرزن‌آباد به سمت میدان امیرکبیر انجام می‌شود. گفت: در محور هراز نیز با توجه به اینکه در حال حاضر کماکان بارترافیکی جنوب به شمال در این محور در جریان است، ممنوعیت تردد در مسیر جنوب به شمال در این محور با تاخیر اعمال خواهد شد.

رحمانی در مورد وضعیت ترافیکی سایر محورهای مواصلاتی کشور نیز با بیان این که بر اساس گزارش‌های دریافتی، شاهد ترافیک نیمه سنگین در هر دو مسیر رفت و برگشت در محور قم تهران هستیم؛ افزود: علاوه بر این مسیر، ترافیک در بزرگراه قزوین رشت در محدوده منجیل و رودبار نیز نیمه سنگین گزارش شده است.

وی گفت: همچنین در مسیر جنوب به شمال محور «هراز» در محدوده‌های تونل تکاور ۲، گردنک و سه راهی لاسم، ترافیک نیمه سنگین است و این شرایط در محدوده پارک جنگلی آمل تا نارنجستان در مسیر شمال به جنوب نیز برقرار است.

انتهای پیام

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس