تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] دیدار برگشت ایران و ازبکستان در شب قدر برگزار می‌شود که می‌تواند چالشی جدید برای مسئولان فدراسیون فوتبال ایران باشد. به گزارش ایلنا، فدراسیون فوتبال ایران نتوانست روز بازی ایران و کره‌جنوبی را تغییر دهد. فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران رسما اعلام کرد که امکان تغییر زمان بازی در هفته […]

[ad_1]

دیدار برگشت ایران و ازبکستان در شب قدر برگزار می‌شود که می‌تواند چالشی جدید برای مسئولان فدراسیون فوتبال ایران باشد.

به گزارش ایلنا، فدراسیون فوتبال ایران نتوانست روز بازی ایران و کره‌جنوبی را تغییر دهد. فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران رسما اعلام کرد که امکان تغییر زمان بازی در هفته چهارم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ با ایران را ندارد.


 مسئولان فدراسیون فوتبال ایران زمانی که می‌توانستند به این تاریخ اعتراض کنند این کار را انجام ندادند تا در نهایت این بازی همزمان با تاسوعا و شب عاشورای حسینی برگزار شود. تنها کاری که فدراسیون فوتبال ایران در این بین انجام داد تغییر ساعت بازی بود.


تلاش مسئولان فدراسیون برای تغییر روز  بازی ایران و کره‌جنوبی بی‌نتیجه ماند و این بازی در نهایت در شب عاشورا برگزار می‌شود اما چالش دیگر فدراسیون فوتبال  این است که دیدار برگشت ایران و ازبکستان در شب ضربت خوردن حضرت امیر المومنین (ع) و مصادف با شب‌های قدر است.


مسئولان فدراسیون فوتبال ایران توانستند ساعت دیدار ایران و کره‌جنوبی را تغییر دهند اما تکرار این موضوع  در بازی با ازبکستان ممکن نیست چرا که این دیدار باید پس از افطار برگزار شود. در نهایت باید منتظر ماند و دید آیا مسئولان فدراسیون فوتبال ایران برنامه‌ای برای تغییر روز بازی با ازبکستان خواهند داشت و یا باید منتظر حواشی جدیدی بود.


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس