تاریخ انتشار: ۱۰ آبا ۱۳۹۴
نماینده ایران بازی برده را باخت؛

تیم والیبال پیکان ایران با شکست مقابل UPCN آرژانتین به عنوان چهارمی باشگاه های جهان رسید.

به گزارش “گذار خبر”، آخرین روز رقابت های قهرمانی جام باشگاه های جهان در برزیل به پایان رسید و پیکان در دیدار رده بندی مقابل UPCN آرژانتین قرار گرفت و با بوجود برد در ۲ ست ابتدایی بازی در نهایت ۳ بر ۲ نتیجه را واگذار کرد تا مدال برنز را از دست بدهد.

پیکان که با شکست مقابل سایدا کرویزیرو برزیل نتوانست راهی دیدار پایانی شود، بازی رده بندی را از ساعت ۱۷:۱۰ مقابل نماینده آرژانتین برگزار کرد. میرزاجانپور، قائمی، ورمیلیو، غفور، فائزی و نیکلوف شروع کنندگان بازی بودند و مهدی مرندی به عنوان لیبرو پا به زمین گذاشت. پیمان اکبری در ۵ ست بازی بدون تغییر، ترکیب ثابت خود به زمین فرستاد تا در نهایت پیکان با نتیجه ۳ بر ۲ و با امتیازات ۲۵ – ۲۱، ۲۵ – ۲۲ ، ۲۰ – ۲۵ و ۲۳ بر ۲۵ و ۱۶ بر ۱۴ مقابل UPCN شکست را بپذیرد.

این دیدار به میزبانی ورزشگاه دی وینو براگا منطقه بتیم، شهر بلوهوریزنته و ایالت میناس گراس برگزار می شد و برای اولین بار حدود ۲۰ ایرانی به سالن آمدند تا بازیکنان پیکان را تشویق کنند. به دلیل دوری این منطقه از ریو دوژانیرو و سائوپائولو ایرانی های کمی به سالن می روند اما به دلیل حساسیت این رقابت ها و موفقیت پیکان، این تعداد ایرانی راهی بتیم و دی وینو براگا شدند.

پیکان به عنوان اولین تیم ایرانی و آسیایی برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ موفق به کسب مدال برنز جام باشگاه های جهان در قطر شده بود اما این بار نتوانست در بتیم برزیل یک بار دیگر این مدال را به دست بیاورد. شاگردان پیمان اکبری در این رقابت ها موفق به پیروزی مقابل الاهلی مصر و UPCN آرژانتین در دور گروهی شده بودند و در دیدار مقابل نماینده میزبان، سایدا کرویزیرو بازی خود را واگذار کردند تا در نهایت با شکست مقابل نماینده آرژانتین در دیدار رده بندی، عنوان چهارمی رقابت ها را به دست بیاورد.

نتایج پیکان در رقابت های قهرمانی باشگاه های جهان (۲۰۱۵):
پیکان ۳ – الاهلی مصر صفر
پیکان ۳- UPCN آرژانتین صفر
پیکان صفر – سایدا کرویزیرو برزیل ۳
پیکان ۲ – UPCN آرژانتین ۳

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس