تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دومین نمایشگاه هنرهای تجسمی «رنگ عشق» به مناسبت ۲۵ سالگی محک برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا، دومین نمایشگاه هنرهای تجسمی با منتخبی از آثار هنرمندان معاصر ۱۲ تا ۱۹ شهریور در گالری رواق هنری برج میلاد برگزار می‌شود. در این نمایشگاه که روز جمعه ۱۲ شهریور ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ افتتاح می‌شود، […]

[ad_1]

دومین نمایشگاه هنرهای تجسمی «رنگ عشق» به مناسبت ۲۵ سالگی محک برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، دومین نمایشگاه هنرهای تجسمی با منتخبی از آثار هنرمندان معاصر ۱۲ تا ۱۹ شهریور در گالری رواق هنری برج میلاد برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه که روز جمعه ۱۲ شهریور ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ افتتاح می‌شود، آثاری از هنرمندان بنامی همچون آزیتا حاجیان، ایران درودی، مرحوم عباس کیارستمی، رضا کیانیان و … در معرض دید یاوران کودکان مبتلا به سرطان و علاقه‌مندان به هنر قرار می‌گیرد.

بازدید از نمایشگاه از ۱۳ تا ۱۹ شهریور از ساعت ۱۱ تا ۲۱ برای عموم دایر است و نیمی از عواید حاصل از فروش این آثار به کودکان مبتلا به سرطان تعلق می‌گیرد.

بنابر اعلام روابط عمومی محک، محک از ابتدای فعالیت خود از اندیشه و هنر فاخر هنرمندان بهره‌مند بوده و سوار بر بال پرتوان هنر گام برداشته است. برگزاری دومین نمایشگاه رنگ عشق با همراهی و همت هنرمندان گامی در مسیر حمایت از کودکان مبتلا به سرطان است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس