تاریخ انتشار: ۲۶ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] ورزش سه: استفان پیولی، سرمربی ایتالیایی اینتر در آستانه دیدار برابر میلان در مورد روند ضعیف تیمش در هفته های اخیر صحبت کرد.​​​​​​​    بعد از کسب پیروزی های متوالی، روند مثبت اینتر به یکباره قطع شده و حالا این تیم ۳ هفته است قادر به شکست حریفان نبوده است.   پیولی گفت: “ما […]

[ad_1]

ورزش سه: استفان پیولی، سرمربی ایتالیایی اینتر در آستانه دیدار برابر میلان در مورد روند ضعیف تیمش در هفته های اخیر صحبت کرد.​​​​​​​

 

 بعد از کسب پیروزی های متوالی، روند مثبت اینتر به یکباره قطع شده و حالا این تیم ۳ هفته است قادر به شکست حریفان نبوده است.

 

پیولی گفت: “ما همه تجزیه و تحلیل های ممکن را انجام داده ایم تا این اتفاق دوباره رخ ندهد. هر اتفاقی که رخ داده مربوط به گذشته است و حالا ما این شانس را داریم که در آینده قدرت خود را به نمایش بگذاریم.

 

پیولی: باید نتایج ضعیف اخیر را جبران کنیم

در دو دیدار قبلی اینتر در هر بازی ۴۵ دقیقه ضعیف داشت و حالا این شانس را داریم که نشان دهیم این اینتر واقعی نبوده و ما قادر به شکست رقبا هستیم.

 

برای قرار گرفتن در این مسیر ما باید از ثبات روانی برخوردار باشیم و اجازه ندهیم اشتباهات گذشته تکرار شود. مهم ترین نکته یاد گرفتن از درس های دشوار و عدم تکرار آن است.

 

از نظر من صحیح نیست که بگویید ما در نیمه دوم دیدار برابر کروتونه عکس العمل خوبی نشان ندادیم. از نظر من ما خوب به بازی بازگشتیم و لایق شکست نبودیم. دو هفته پیش ارزیابی دیگری از کارنامه ما می شد و من معتقدم برای بررسی صحیح باید تا پایان فصل صبور بود.”

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس