تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دختران پینگ پنگ باز البرز با شکست اصفهان به مقام قهرمانی مسابقات تنیس روی میز دانش آموزی کشور در قم دست یافتند. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سپیدار آنلاین ، مسابقات تنیس روی میز دانش آموزی کشور در مقطع ابتدایی و در بخش دختران دوشنبه شب در قم ادامه یافت و تکلیف […]

[ad_1]

دختران پینگ پنگ باز البرز با شکست اصفهان به مقام قهرمانی مسابقات تنیس روی میز دانش آموزی کشور در قم دست یافتند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سپیدار آنلاین ، مسابقات تنیس روی میز دانش آموزی کشور در مقطع ابتدایی و در بخش دختران دوشنبه شب در قم ادامه یافت و تکلیف تیم‌های برتر مسابقات تیمی و نیز راه یافتگان به مراحل پایانی بخش انفرادی مشخص شد. در این مسابقات که در سالن مریم قم برگزار می‌شود در بخش تیمی، دیدار نهایی بین تیم‌های اصفهان و البرز برگزار شد که دختران پینگ پنگ باز البرز توانستند حریف خود را شکست دهند و به مقام قهرمانی برسند و عنوان سوم مشترک نیز به تیم‌های خوزستان و مازندران رسید. همچنین در تعیین رنکینگ تیم‌های پنجم تا هشتم بخش تیمی این مسابقات، تیم‌های همدان و خراسان رضوی پنجم و ششم شدند و عناوین هفتم و هشتم این مسابقات نیز به مرکزی و کرمانشاه اختصاص پیدا کرد. در پیکارهای بخش انفرادی نیز که با شرکت ۸۴ بازیکن از سراسر کشور برگزار شد در نهایت صبا سراجی پینگ پنگ باز استان مرکزی به همراه شیما صفایی دختر پینگ پنگ باز استان همدان به دیدار نهایی راه یافتند و تکلیف قهرمان این مسابقات امروز مشخص می‌شود. الناز رحیمی از آذربایجان غربی و فاطمه مقصودی دختر پنگ پنگ باز کرمانی نیز که در دیدار نیمه نهایی به صبا سراجی و شیما صفایی باخته بودند در رده سوم مشترک این مسابقات قرار گرفتند اما تکلیف نفرات پنجم تا هشتم انفرادی امروز مشخص می‌شود.
بر این اساس فائزه نصیرایی از مازندران و ملیکا باشت به اوی از خوزستان برای کسب مقام پنجم و ششم رقابت خواهند کرد و ساره احمدی دختر پینگ پنگ باز قم که اخیراً در مسابقات دسته برتر نونهالان دختر کشور به جمع برترین‌ها رسیده بود برای کسب عنوان هفتم زهرا میراب زاده از خوزستان را در پیش رو دارد.

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس