تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم ملی شمشیربازی ایران گفت: حق مجتبی عابدینی رسیدن به فینال و مدال طلا بود اما نگذاشتند. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک ایران، پیمان فخری با اشاره به عملکرد و رتبه چهارمی مجتبی عابدینی در مسابقات سابر المپیک ۲۰۱۶ ریو اظهار داشت: عابدینی در حضور شمشیربازانی […]

[ad_1]

33242_orig.jpg

سرمربی تیم ملی شمشیربازی ایران گفت: حق مجتبی عابدینی رسیدن به فینال و مدال طلا بود اما نگذاشتند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک ایران، پیمان فخری با اشاره به عملکرد و رتبه چهارمی مجتبی عابدینی در مسابقات سابر المپیک ۲۰۱۶ ریو اظهار داشت: عابدینی در حضور شمشیربازانی تا نیمه نهایی و رده بندی بالا امد که هر کدام یک سبد مدال جهانی و المپیکی دارند.

وی افزود: عابدینی فوق العاده خوب عمل کرد اما اجازه ندادند به حقش که مدال بود، برسد. در دیدار نیمه نهایی و رده بندی، امتیاز خیلی از ضربه ها را از او گرفتند. هر کاری از دستشان بر می آمد، انجام دادند تا عابدینی به مدال نرسد.

پیمان فخری گفت: دیدار نیمه نهایی مقابل هومر آمریکایی و جریانی که این بازی داشت، عابدینی را به لحاظ روحی داغان کرد وگرنه ما برای مدال طلا آمده بودیم. یک سال است از زن و بچه ام گذشته ام برای مدال المپیک اما نگذاشتند به آن برسیم.

۶۰۷/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس