تاریخ انتشار: ۱۲ اسف ۱۳۹۳

 ماجرای اظهارات مرتضی آقاتهرانی در برنامه شناسنامه و حواشی پیرامون آن همچنان مورد توجه رسانه ها است. به گزارش گذارنیوز در تازه ترین تحول در این مورد ، گزارشی که سایت خانه ملت علیه جبهه پایداری و محمود احمدی نژاد منتشر شده با واکنش تهدید آمیز رسانه های جبهه پایداری مواجه شده است. خانه ملت […]

 ماجرای اظهارات مرتضی آقاتهرانی در برنامه شناسنامه و حواشی پیرامون آن همچنان مورد توجه رسانه ها است.

رجانیوز

به گزارش گذارنیوز در تازه ترین تحول در این مورد ، گزارشی که سایت خانه ملت علیه جبهه پایداری و محمود احمدی نژاد منتشر شده با واکنش تهدید آمیز رسانه های جبهه پایداری مواجه شده است.
خانه ملت در گزارشی با عنوان «پیله پایداری بر ریشه ی انحراف» کنایه های تندی را به احمدی نژاد و اعضای پایداری وارد کرده بود. این سایت در بخشی از این مطلب نوشته بود :« محاسبات غلط پایداری‌چی‌ها و در رأس آن دبیر کل این جبهه، آنها را به این خیال انداخته که روزهای خوش خود را بار دیگر با احمدی‌نژاد تکرار کنند و عقد اخوتی چنان محکم با یکدیگر بسته‌اند که ظاهرا هیچ چیزهم باعث نمی‌شود دیگری از او دست بکشد!حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی در برنامه‌ای تلویزیونی با حسن نیتی وصف ناشدنی که تنها از استاد اخلاق دولت قبل برمی‌آید، اتفاقات دوره دولت دهم را قلب کرد. او گفته احمدی‌نژاد مریض بود که ۱۱ روز در خانه نشست و با رئیس مجلس اختلاف داشت که یکشنبه سیاه را به وجود آورد و قس علی هذا. این چهره شاخص جبهه پایداری اتفاق تلخ و سیاه احمدی نژاد را در لجن پراکنی به ساحت قوه مقننه و قوه قضائیه به اختلاف دو نفر تقلیل می دهد و حتی برای تطهیر احمدی نژاد به بیانات رهبری بعد از این حادثه نیز بی توجهی می کند.»
حالا در واکنش به انتشار این مطلب ، یکی از سایت های نزدیک به جبهه پایداری در خبری نوشته است :  نزدیک به ۱۰۰ نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه‎ای به هیات رئیسه مجلس، نسبت به توهین خبرگزاری رسمی مجلس شواری اسلامی به حجت‎الاسلام استاد آقاتهرانی و تلاش ویژه برای تخریب این استاد برجسته حوزوی اعتراض کردند.در نامه‎ای که به امضاء نزدیک به ۱۰۰ نماینده مجلس شورای اسلامی رسیده است، خطاب به هیات رئیسه مجلس اعلام شده است که بررسی ویژه‎ای به عمل آورند که در شرایطی که جریان اصولگرایی به سمت وحدت حرکت کرده و بیش از هر زمان به وحدت نیاز دارد، چرا خبرگزاری رسمی مجلس اختلاف افکنی و تخریب چهره‎های شاخص اصولگرایی را در دستور کار خود قرار داده است.این نمایندگان از هیات رئیسه مجلس درخواست کرده‎اند که به صورت ویژه این بررسی را به عمل آورد که چه عناصری در خبرگزاری رسمی مجلس نفوذ کرده‎اند که بی محابا هتک حرمت و تخریب حجت‎الاسلام آقاتهرانی به عنوان  یک عالم شناخته شده و چهره شاخص حوزه‎های علمیه را در دستور کار خود قرار داده است!؟
در انتهای این نامه آمده است : مشخص نیست این رویه که اعتراض بخش قابل توجهی از نمایندگان مجلس را نیز به دنبال داشته است، با کدام هدف و با طراحی چه جریانی در دستور کار قرار گرفته است، هر چند پیش از این ودر ایام فتنه حضور برخی حامیان فتنه در این خبرگزاری مورد انتقاد نمایندگان انقلابی مجلس قرار گرفته بود.
البته هیچ نامی از این ۱۰۰ نماینده منتشر نشده و معلوم نیست که آیا تعداد معترضان به این خبر تا این عدد باشند اما به نظر می رسد باید منتظر دور جدید حملات طیف خاص مجلس به خبرگزاری خانه ملت باشیم.
جایی که افراد نزدیک به علی لاریجانی آن را اداره می کنند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس