تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران از قطعی شدن پیش نویس لایحه مدیریت شهری در کمیسیون تهران و کلان شهرهای کشور خبر داد. به گزارش ایسنا، ناصر امانی در خصوص این پیش نویس گفت: در جلسه روز گذشته کمیسیون تهران و کلان شهرهای کشور که در دولت و با حضور […]

[ad_1]

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران از قطعی شدن پیش نویس لایحه مدیریت شهری در کمیسیون تهران و کلان شهرهای کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، ناصر امانی در خصوص این پیش نویس گفت: در جلسه روز گذشته کمیسیون تهران و کلان شهرهای کشور که در دولت و با حضور وزرای عضو کمیسیون – شهردار تهران و رئیس شورای اسلامی شهر تهران تشکیل شد پیش نویس لایحه مذکور در قالب یک کتابچه تحویل اعضاء گردید.

وی افزود: در این جلسه چهارچوب و سیاست های کلی که باید لایحه مدیریت شهری بر اساس آنها تدوین شود نیز مطرح و مقرر شد اعضای کمیسیون نظرات خود را در خصوص آن به دبیرخانه کمیسیون ارسال کنند تا سپس در کمیته فرعی کمیسیون تهران و کلان شهرها مورد بررسی و تصویب قرار گیرد.

معاون شهردار تهران از تغییرات اساسی در پیش نویس لایحه مدیریت شهری خبر داد و گفت: این پیش نویس در ده فصل جداگانه تدوین شده است که شامل کلیات، پشتیبانی و نظارت، شهرسازی، عمران و زیرساخت، اراضی-  املاک و تفکیک زمین، اجتماعی – فرهنگی و هنری، حمل و نقل و ترافیک، محیط زیست، خدمات شهری و مالی و اقتصادی می باشد.

بر اساس گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا، ، وی در پایان گفت: این پیش نویس بزودی در اختیار معاونین تخصصی شهرداری تهران جهت بررسی و اعلام نظر قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس