تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] پیش فروش اثر جدید ایوب آقاخانی به تهیه‌کنندگی مهرداد بهاءالدینی با عنوان «زنانی که به بزها خیره شدند» از روز پنجشنبه چهارم شهریور آغاز می‌شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از مشاور رسانه‌ای این نمایش،پیش فروش بلیت‌های این اثر از ساعت ۱۲ روز پنجشنبه چهارم شهریورماه آغاز می‌شود و به تاریخ شانزدهم و هفدهم […]

[ad_1]

زنانی که

پیش فروش اثر جدید ایوب آقاخانی به تهیه‌کنندگی مهرداد بهاءالدینی با عنوان «زنانی که به بزها خیره شدند» از روز پنجشنبه چهارم شهریور آغاز می‌شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از مشاور رسانه‌ای این نمایش،پیش فروش بلیت‌های این اثر از ساعت ۱۲ روز پنجشنبه چهارم شهریورماه آغاز می‌شود و به تاریخ شانزدهم و هفدهم شهریور با ۳۰ در صد تخفیف فروخته می‌شود.

ایوب آقاخانی در کنار بهاره رهنما، نگار فروزنده و با صدای ناصر طهماسب از ١۶ شهریور ماه این نمایش را در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌برد.

از دیگر عوامل اجرایی این نمایش می‌توان به نورالدین حیدری ماهر (مجری طرح و مدیر تولید)،امیر حسین دوانی (مشاور طراح)، ارسلان آقاخانی (طراح گرافیک)، الهام صالحی (طراح چهره پردازی)، کیوان معتمدی (طراح نور)،ساناز قراملکی ( برنامه ریز)، هلن بهرامی (دستیار کارگردان)، محیا علی یاری (منشی صحنه)،علی مست علی (پس آرایی صوتی و تصویری)،ساناز قراملکی و محیا علی یاری (عکاس)، گروه تبلیغات پرانتز باز، سارا حدادی (مدیر روابط عمومی)،امیر حسین کنعانی و سجاد سلمانپور (مدیران صحنه ) اشاره کرد.

«زنانی که به بزها خیره شدند» از ١۶ شهریور ماه به مدت ۳۰ شب در سالن ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می‌رود.

۵۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس