تاریخ انتشار: ۱۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده تهران در مجلس معتقد است که اصلاحات همانند گذشته در کنار روحانی خواهند بود و از وی حمایت می‌کنند اما باید تغییراتی را در وضعیت اقتصاد و معیشت صورت دهد. محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با نامه نیوز در خصوص عملکرد حسن روحانی برای آخرین ماه‌های ریاست‌جمهوری‌اش […]

[ad_1]

نماینده تهران در مجلس معتقد است که اصلاحات همانند گذشته در کنار روحانی خواهند بود و از وی حمایت می‌کنند اما باید تغییراتی را در وضعیت اقتصاد و معیشت صورت دهد.

محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با نامه نیوز در خصوص عملکرد حسن روحانی برای آخرین ماه‌های ریاست‌جمهوری‌اش گفت: عملکرد وی تاکنون به نحوی بوده است که نشان می‌دهد ایشان برای ۴ سال آینده هم می‌تواند به عنوان رئیس‌جمهور فعالیت کند.  
 
صادقی با بیان اینکه مردم از روحانی مطالباتی را دارند، تصریح کرد: طبیعتا مردم موانع و محدودیت‌های پیش روی روحانی را می‌دانند و درک می‌کنند.  
 
وی ادامه داد: حسن روحانی برای اینکه بتواند رئیس‌جمهور دو دوره‌ای باشد باید اولویت خود را معیشت ،اشتغال مردم و خروج از رکود قرار قرار دهد.شتاب تورم کم شده که این خود نشانه خوبی است اما این موضوع باید توام با رشد اقتصادی باشد، در غیر اینصورت طبیعتا مردم از این مسئله رنج خواهند برد.
 
صادقی با اشاره به اینکه وضعیت اقتصادی باید به سروسامان برسد ،تاکید کرد: پیشرفت و تغییرات در این بخش باید به گونه‌ای باشد که در زندگی مردم کاملا مشهود باشد.
 
نماینده اصلاح‌طلب مجلس در خصوص حضور احمدی‌نژاد در انتخابات آتی گفت: دموکراسی شرایطی را فراهم می آورد که فضا به گونه‎ای باشد که هر فردی که می‌خواهد در انتخابات شرکت کند، عرصه رقابت باید برای همه آماده باشد و حسن روحانی طبیعتا از حضور رقبا در این عرصه استقبال می‌کند. البته آقای احمدی‌نژاد آنقدر تخلفات مالی وغیره داشته است  که بعید می‌دانم تایید صلاحیت شود.
 
وی افزود: حسن روحانی باید در برخی از بخش‌ها مانند وزرات خانه تغیراتی را صورت دهد و مدیران همسو با دولت منصوب کند و با بهبود شرایط فعلی می‌تواند در مقابل شعارهای پوپولیسیتی احمدی‌نژاد بایستد.
 
صادقی با بیان اینکه بخشی از انتظارات اصلاح‌طلبان توسط روحانی برآورده نشده است؛ خاطرنشان کرد: طبیعتا رئیس جهوری محدودیت‌های دارد اما بخشی از آن نیز از ضعف دولت است که نتوانسته است این انتظارات را برآورده کند؛ اما در مجموع شرایط به گونه‌ای است که بزرگان اصلاح‌طلب از ایشان درسال آتی حمایت خواهند کرد.
 
وی ادامه داد: به نظر نمی‌رسد اتفاقی رخ داده باشد که افرادی مانند آیت‌الله هاشمی از روحانی حمایت نکنند، اتفاقا در این مدت روحانی با آیت‌الله هماهنگی بیشتری داشتند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس