تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس ستاد دائمی نمایشگاه عاشورایی عطر سیب گفت: پیش بینی می شود در سال جاری حدود ٢۵ هزار هیات، مسجد، تکیه، موسسه مردم نهاد و مرکز فعال در حوزه عاشورایی و دینی از امکانات شهرداری تهران تحت عنوان نمایشگاه فرهنگی عطر سیب برای ایام محرم بهره مند شوند. به گزارش ایسنا، علیرضا شریفی با […]

[ad_1]

رئیس ستاد دائمی نمایشگاه عاشورایی عطر سیب گفت: پیش بینی می شود در سال جاری حدود ٢۵ هزار هیات، مسجد، تکیه، موسسه مردم نهاد و مرکز فعال در حوزه عاشورایی و دینی از امکانات شهرداری تهران تحت عنوان نمایشگاه فرهنگی عطر سیب برای ایام محرم بهره مند شوند.

به گزارش ایسنا، علیرضا شریفی با اعلام این خبر اظهار کرد: در سال گذشته ما شاهد بهره گیری ٢٢ هزار هیات و مرکز مذهبی بودیم که پیش بینی می شود در سال جاری حدود ٣ هزار هیأت و مرکز دیگر هم اضافه شود.

وی با اعلام این که این نمایشگاه در سال جاری از دوم تا یازدهم مهرماه در بوستان ولایت برگزار می شود، افزود: ٢۵ هزار هیات، مسجد، تکیه، حسینیه، موسیه مردم نهاد و … می توانند از امکانات شهرداری تهران در آستانه ماه محرم برای عزاداری هایشان از طریق نمایشگاه فرهنگی عطر سیب بهره مند شوند.

شریفی با بیان این که مردم عادی نیز می توانند نذورات خود را با حداقل تخفیف ٢٠ درصد،از نمایشگاه عطر سیب تهیه کنند، خاطر نشان کرد: محدودیتی برای خرید اقلام وجود ندارد و شهروندان می توانند، خود با مراجعه به نمایشگاه، اقلام مورد نیاز خود را تهیه کنند.

مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران در ادامه گفت: ارزیابی و امکان سنجی از طریق شورای سیاست گذاری عطر سیب، سازمان تبلیغات اسلامی و نیز از ستاد رسیدگی به امور مساجد، صورت گرفته است و نیازهای هیات ها مورد بررسی قرار گرفته ودر واقع تلاش ما این است که از طریق صنوف شرکت کننده نیازهای پیش بینی شده این هیات ها، را رفع کنیم.

بر اساس گزار سایت تهران سما، مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران با اعلام این که میزان حمایت از هیات ها از طریق بن کارت های خرید از نمایشگاه خواهد بود، تصریح کرد: این حمایت ها به صورت نقدی نیست و تنها از طریق بن کارت ها امکان پذیر است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس