تاریخ انتشار: ۱۷ ارد ۱۳۹۵

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی از بارشهای رگباری همراه با رعد و برق و وزش باد در این استان در روزهای پیش رو خبر داد.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
مرتضی اثمری روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با عبور متناوب امواجی ناپایدار و بارشی از خراسان رضوی، از امروز مناطق مختلف این استان بویژه نیمه شمالی و نواحی غربی آن شاهد بارش های پراکنده و رگباری خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: در این مدت سرعت وزش باد در سطح استان خراسان رضوی نسبتا شدید و در برخی نقاط همراه با گرد و خاک پیش بینی می شود.
وی با اشاره به روند افزایشی دما در خراسان رضوی از روزهای گذشته تاکنون، اظهار کرد: دیروز بیشینه دمای هوای مشهد به ۳۴ درجه سلسیوس رسید که در روزهای پیش رو نیز این دما بین یک تا دو درجه در نوسان خواهد بود.
اثمری از وقوع بارش های باران از روز دوشنبه هفته آتی در خراسان رضوی خبر داد و گفت: به دنبال ورود سامانه جدید بارشی از غرب کشور، بارش های خوب باران را به همراه کاهش دما در این استان شاهد خواهیم بود که دمای هوا نیز بین چهار تا پنج درجه سلسیوس کاهش می یابد.
سرخس با دمای ۳۹ درجه سلسیوس و قوچان با دمای ۱۰ درجه سلسیوس به ترتیب گرمترین و سردترین شهرهای خراسان رضوی در طول ۲۴ ساعت گذشته بوده اند.
۳۰۲۷/۵۱۳۲

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس