تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم برقراری جو آرام در اغلب نقاط کشور، آسمان صاف تا کمی ابری را برای تهران پیش‌بینی کرد. احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، طی سه روز آینده در اغلب مناطق […]

[ad_1]

مدیرکل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم برقراری جو آرام در اغلب نقاط کشور، آسمان صاف تا کمی ابری را برای تهران پیش‌بینی کرد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، طی سه روز آینده در اغلب مناطق کشور جوی نسبتا آرام حاکم خواهد بود.

وی افزود: در روزهای شنبه و یکشنبه ششم و هفتم شهریور، ارتفاعات شمال غرب و غرب کشور و ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر و دوشنبه بعدازظهر در پاره‌ای از مناطق استان های خراسان شمالی و گلستان، بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

به گفته مدیرکل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی، طی سه روز آینده در منطقه زابل، در بعضی ساعات وزش باد شدید رخ خواهد داد.

وظیفه در پایان در مورد وضعیت هوای استان تهران در روزهای آینده اظهار کرد: آسمان تهران در روزهای شنبه و یکشنبه ششم و هفتم شهریور، صاف تا کمی ابری با حداکثر و حداقل دمای ۳۶ و ۲۴ و ۳۶ و ۲۳ درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس