تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دو تیم یوونتوس و ساسولو، امشب (۲۰ شهریور) از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه یوونتوس آره نا شهر تورین به مصاف یکدیگر خواهند رفت. به گزارش ایسکانیوز، بانوی پیر فردا در شرایطی به میدان خواهد رفت که پس از کسب دو پیروزی در دو بازی ابتدایی در پی تداوم بخشیدن به نتایج خوب خود است […]

[ad_1]

پیش بازی یوونتوس- ساسولو

دو تیم یوونتوس و ساسولو، امشب (۲۰ شهریور) از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه یوونتوس آره نا شهر تورین به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش ایسکانیوز، بانوی پیر فردا در شرایطی به میدان خواهد رفت که پس از کسب دو پیروزی در دو بازی ابتدایی در پی تداوم بخشیدن به نتایج خوب خود است تا با شرایطی خوب راهی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا و دیدار با سویا شود. این در حالی است که انتظار می رود فردا گونزالو هیگواین و میرالم پیانیچ دو خرید بزرگ بیانکونری در تابستان، برای اولین بار در ترکیب ثابت یووه قرار بگیرند. کلودیو مارکیزیو و استفانو استورارو دو مصدوم یوونتوس هستند.

اما در سوی دیگر میدان تیم آماده ساسولو قرار دارد. شاگردان دی فرانچسکو فصل را به خوبی آغاز کرده اند و موفق شده اند به مرحله گروهی لیگ اروپا نیز راه پیدا کنند و در پی این هستند تا با نتیجه ای خوب در تورین به روند خوب و مثبت خود ادامه دهند. البته این تیم فردا در برابر یووه تعدای از بازیکنان کلیدی خود را در اختیار نخواهد داشت. دومنیکو براردی و گریگوری غایبین ساسولو در این بازی هستند.

** نکات آماری:

– یووه در ۲۸ بازی از ۳۰ بازی اخیر خود در سری آ پیروز بوده است.

– یووه در ۷ بازی اخیر خود در خانه هم در نیمه اول هم در پایان بازی پیروز بوده است.

– ساسولو در ۶ بازی اخیر خود در سری آ پیروز بوده است.

یوونتوس در ۴ بازی اخیر خود مقابل ساسولو به پیروزی رسیده است.

** پیش بینی هواسکورد: یوونتوس ۲ – ۱ ساسولو

** ترکیب احتمالی دو تیم:

۶۰۲/۶۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس